2019-08-18 19:27:25

Wisłoka Dębica rozbiła Podlasie Biała Podlaska

Wisłoka Dębica pokonała Podlasie Biała Podlaska 4-1. (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica pokonała Podlasie Biała Podlaska 4-1. Były to pierwsze bramki Wisłoki w 3 lidze gr. IV. Wcześniej "Biało-zieloni" dwukrotnie remisowali 0-0.

Wisłoka Dębica już po dziesięciu minutach gry prowadziła z Podlasiem Biała Podlaska. Bramkę dla ekipy Dariusza Kantora zdobył Dawid Sojda. W pierwszej części gry wynik nie uległ już zmianie.

Pięć minut po zmianie stron niespodziewanie przyjeźdni doprowadzili do wyrównania. Gola dla ekipy z Podlasia strzelił Jarosław Kosieradzki.

Wisłoka podrażniona tą stratą ruszyła do ataku. Długo jednak nie potrafiła sforsować obrony Podlasia Biała Podlaska. Dopiero w 76. minucie bramkę dającą prowadzenie "Biało-zielonym" strzelił Kacper Maik.

W ostatnich trzech minutach meczu Damian Łanucha dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i tym samym mecz zakończył się wygraną gospodarzy w stosunku 4-1.

1-0 Dawid Sojda (10)
1-1 Jarosław Kosieradzki (50)
2-1 Kacper Maik (76)
3-1 Damian Łanucha (87)
4-1 Damian Łanucha (90)

Wisłoka Dębica:
Dybski - Król, Cabała (55. Remut), Hus - Rębisz (74. Bożek), Maik, Łanucha, Fedan (58. Wrzosek), Domański (46. Wilk) - Sojda, Gwiazda (70. Prokop).

Wyniki meczów 3. kolejki:

Takie dziadostwo wioskowe, jakie przyjechało z Białej Podlaskiej, to dawno przy Parkowej nie bywało. Chyba Tuczempy podobnie buracki styl gry.
Wisłoka miazga, do tego co najmniej dwukrotnie słupek i poprzeczka, roznieśliście to lubelskie buractwo na strzępy!

~anonim 2019-08-18 19:46:19

Bramkarz Podlasia do B Klasy sie nadaje

Stary ale jary. 2019-08-18 19:48:07

Po co ta napinka? Wygrali - 3 punkty mamy, 4 bramki strzelone, 4 słupki, poprzeczka. Liniowy widzial to czego nikt, obiektywnie, nie widział. Główny pozwalał na brutalne faule, oby zawodnicy nie mieli kontuzji. Gramy swoje! Brawo KSW

Nie na temat 2019-08-18 20:31:23

Mogli jednak dać UNIE TARNÓW do 3 ligii - takie moje zdanie.

do @hi 2019-08-19 11:06:26

a kogo to obchodzi, tu piszemy o Wisłoce!!!

sebo 2019-08-19 11:40:06

Do hi widze ze bardzo cie obchodzi niebieska strona miasta?Niech wygrywaja nawet wszystko i awansuja a kogo? to albo jestes kibicem bez wzgledu na wszystko czy bedziesz mial rozterki duchowe komu w tedy kibicowac...

~anonim 2019-08-19 18:28:29

W Dębicy nie potrzeba nam dwóch zwalczających się klubów którzy mają takie same cele sportowe. Wisłoka powinna rozwijać się w dziedzinie piłki zawodowej, a Igloopol niech się zajmie szkoleniem młodzieży, szkółka piłkarska.

~anonim 2019-08-19 18:29:26

Dębica jest za mała na taki cyrk

K 2019-08-19 19:28:54

Jalki igloopol, igloopola nie ma .Dębica to Wisłoki ziemia!!! kto rządzi na zatorzu nie wiesz KSW!!! https://www.youtube.com/watch?v=LUe3EO5XoLM

Dębiczanin 2019-08-19 19:52:29

Miasta tym się różnią od wsi, że posiadają więcej niż jeden klub piłkarski. W Dębicy są dwa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby powstawały kolejne. Na start MKS Dębica powinien reaktywować seniorów, obiekty przy ul. Rzeszowskiej mają na co najmniej 4 ligę, cały wschód miasta mógłby chodzić na MKS. Na jednostce wojskowej też jest stadion i są trybuny, standard ligi okręgowej, w sam raz na kolejny klub osiedlowy. Powstają Smoczanki Mielec itp. kluby i nic w tym dziwnego.
Wisłoka nadal będzie najpopularniejszym klubem w regionie, ale będzie też alternatywa dla innych.

mmm 2019-08-19 20:14:29

Po co kolejne klubiki? by doić kasę z miasta? Po to powstaną by cieszyły .hehehe się brakiem zainteresowania, czyli kilka osób na meczach. Paranoja w Dębicy jest!! W Mielcu jest jeden wiodący i kilka klubików które nie mają ambicji grać jak najwyżej a tylko zainteresowane są graniem w niższych ligach a to jest różnica. Tam te małe klubiki współpracują z Stalą Mielec+