2019-08-18 19:08:57

Głogovia Głogów Małopolski nadal liderem 4 ligi podkarpackiej. Tym razem ograli rezerwy Stali Stalowa Wola

Głogovia Głogów Małopolski wygrała 1-0 ze Stalą II Stalowa Wola. Autorem jedynej bramki w tym meczu był Wiesław Kozubek.

Wydawało się, że po dwóch efektownych zwycięstwach Głogovia Głogów Małopolski nie będzie mieć problemów z pokonaniem Stali II Stalowa Wola. Jednak pierwsza część tego meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części gry piłkarze Adama Wałczyka ruszyli do ataku. W 75. minucie ich wysiłek znalazł odzwierciedlenie w wyniku. Wówczas bramkę zdobył Wiesław Kozubek.

Więcej bramek nie padło i Głogovia zgarnęła trzy "oczka" w meczu z rezerwami "Stalówki" i pozostaje jedynym zespołem z kompletem zwycięstw w 4 lidze podkarpackiej.

1-0 Wiesław Kozubek (75)