2019-08-18 18:58:00

Siarka Tarnobrzeg samodzielnym liderem 3 ligi gr. IV! Po dwóch bramkach Krzysztofa Ropskiego pokonali Sokół Sieniawa

Krzysztof Ropski (na zdjeciu) zdobył kolejne dwie bramki w 3 lidze gr. IV. (fot. archiwum)
W meczu na szczycie 3 ligi gr. IV lepsi okazali się piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego pokonali Sokół Sieniawa 2-0 po dwóch bramkach Krzysztofa Ropskiego.

Spotkanie Siarki Tarnobrzeg z Sokołem Sieniawa było starciem pierwszej z drugą drużyną w tabeli 3 ligi gr. IV. Mecz był emocjonujący od początku, ale to gospodarze objęli prowadzenie. W 39. minucie bramkę dla "Siarkowców" zdobył Krzysztof Ropski.

Obie ekipy wyszły bojowo na drugą część meczu, ale długo wynik nie ulegał zmianie. Dopiero dziewięć minut przed końcem spotkania Ropski zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i ustalił wynik na 2-0.

Siarka po tym zwycięstwie jest samodzielnym liderem 3 ligi gr. IV. Piłkarze Grzegorza Opalińskiego mają na swoim koncie komplet zwycięstw.

1-0 Krzysztof Ropski (39)
2-0 Krzysztof Ropski (81)