2019-08-18 19:00:00

KS Wiązownica ograła Karpaty Krosno. Dwie bramki Kacpra Ropa

KS Wiązownica ograła Karpaty Krosno 2-1. Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Kacper Rop. Jedyna bramka dla gości padła po samobójczym strzale Walerija Sokolenki.

Kacper Rop już po jedenastu minutach gry wyprowadził KS Wiązownica na prowadzenie w starciu z Karpatami Krosno. Napastnik gospodarzy pewnie wykorzystał rzut karny.

W 25. minucie meczu po niefortunnej interewencji grającego trenera gospodarzy Walerija Sokolenki, który skierował piłkę do własnej siatki zrobiło się 1-1. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza część gry.

Siedem minut po zmianie stron ponownie na listę strzelców wpisał się Rop i gospodarze ponownie objęli prowadzenie w meczu, którego nie oddali już do końca spotkania.

1-0 Kacper Rop (11-rzut karny)
1-1 Walerij Sokolenko (25-somobójcza)
2-1 Kacper Rop (49)

KS Wiązownica:
Słysz - Szafar, Fedor, Sokolenko, Gliniak - A.Gil, Rop, R.Gil, Lorenc, Bałanda, Buć

Karpaty Krosno:
Krawczyk - Wilk, Król, Kowalski, Knap, Czelny, Wojtasik, Stasz, Sikorski, Dusiło,Śliwiński

Wyniki meczów 3. kolejki:

Nie umiecie w podklive dodawać?
Zobaczę kiedy załapiecie o co kaman :)

do czarnego 2019-08-18 21:25:07

Mam wymienić te wszystkie wioski, które zlały pks czorni jasło ? Przypomnę tylko jak taka wioska Kopytowa, która liczy przeszłe 1000 mieszkańców leje was w jasle, wiec pajacu z pipidówy najpierw awansujcie później pogadamy, bo jesteście tylko w naszym cieniu, w którym roku graliście wyżej od nas ? pochwał się wszyscy pośmiejemy z was , Sanok potrafił szybciej z A klasy awansować niż wy z okręgówki .

~anonim 2019-08-19 13:44:06

O już nie ma wpisów nawiedzonej osoby, a na zdjęciu na pierwszym planie krytykowana osoba

do czarnego 2019-08-20 17:56:19

Może ten cytat da tobie coś do myślenia chociaż w to wątpię " Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę - źle!" W jasle oprócz tej marnej okręgówki jaki jest sport? pochwał bo śmiejesz z żużla czy koszykówki. Czemu na żużlu czy koszykówce na parkingu są samochody o numerach rejestracyjnych "RJS" że oni przyjeżdżają do Krosna? jak w jasle to sport na najwyższym poziomie .Koszykówka w Krośnie była przez 2 sezony na najwyższym szczeblu rozgrywek a jaśle w jakiej dyscyplinie sportu byliście w ekstraklasie? pochwal się ? no właśnie oprócz okręgówki nic nie macie ledwo wygrywacie z Czeluśnicą i podniecacie się jakby była to co najmniej II liga, i tylko wchodzicie na relacje z meczów Karpat, czemu kibicie z Sanoka nie wchodzą na naszą relację i tak samo my nie wchodzimy na ich, bo każdy myśli o swoim klubie,ale zawistny i zazdrosny jaslak będzie dalej to robił, ale nic na to nie poradzę, jakoś musicie się dowartościować bo o okręgówce nic nie piszą. I jeszcze jedno mało nie pękłem ze śmiechu z tego co piszesz że " u nas potrafią zarządzać klubem " Moja taka rada idź do kościoła pomódl się o zdrowie bo o rum jest za późno.