2019-08-18 19:40:48

Polonia Przemyśl wciąż na dnie. Tym razem przegrali z Błękitnymi Ropczyce

Błękitni Ropczyce pokonali na wyjeździe Polonię Przemyśl 2-1. O wygranej gości zdecydowała bramka z rzutu wolnego Mariusza Wiktora z ostatniej minuty meczu.

Błękitni Ropczyce objęli prowadzenie w meczu z Polonią Przemyśl po sześciu minutach gry. Na listę strzelców wpisał się wówczas Bartosz Darłak po asyście Szymona Majchera.

W 27. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa meczu.

W drugiej części meczu podopieczni Andrzeja Szymańskiego lepiej się prezentowali, ale nie mogli zdobyć bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakonczy się remisem do piłki ustawionej tuż za polem karnym podszedł Mariusz Wiktor.

Napastnik Błękitnych nie dał szans bramkarzowi Polonii Przemyśl i trzy punkty pojechały do Ropczyc.

Tym samym "Niedźwiadki" są na ostatnim miejscu w tabeli 4 ligi podkarpackiej. Wciąż nie mają na swoim koncie żadnych punktów.

0-1 Bartosz Darłak (6)
1-1 ?
1-2 Mariusz Wiktor (90)

Panowie Brawo za walkę! Jeszcze się odbijemy od dna. Moim zdaniem rzut wolny po ktorym padla bramka powinien być albo dla nas albo w ogole. Prawie na wprost akcji od strony krzesełek to grubas ciagnął naszego obrońce. Dzisiaj lepiej to wyglądało niż z Igloopolem.

Kolegium Sędziów 2019-08-18 20:31:25

Główny Sędzia naprawdę ekspert jak tam widział wolnego dla Ropczyc. Nie sprawdzałem jego kariery ale z daleka widać że fachowiec. Zaraz po wojnie w 49 siedział w Varze na derbach Kalników - Starzawa (mecz przerwany w 13 min bo karpie wdarły się na boisko).

ptasznik 2019-08-18 20:35:15

Absolutnie niezasłużona wygrana Błękitnych, W ostatniej minucie meczu słaby sędzia z Krosna podyktował rzut wolny dla gości a powinien odgwizdać faul na obrońcy Polonii. Do tej pory zespół gości nie stworzył praktycznie żadnej sytuacji bramkowej. Polonia natomiast po główce Piątka trafiała w poprzeczkę , Sedlaczek po indywidualnej akcji trafił w słupek a Nazar w ostatniej akcji meczu minimalnie główkował obok słupka.Szkoda tego meczu gdyż zespół gospodarzy przegrał niesprawiedliwie pomimo dużych braków kadrowych.Gra Polonii z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Błękitni zaś to zespół mocno przereklamowany!

Pewnie że tak 2019-08-18 20:57:21

Sędzia tragiczny, przynajmniej dwie czerwone kartki dla graczy Polonii. Pierwsza za zrobienie dziury! W nodze zawodnikowi który wybijał piłkę, a druga za nadepnięcie na Achillesa napastnikowi jak zbierał się do uderzenia. Posiadanie piłki zdecydowanie dla Błękitnych, brakowało ostatniego podania. Za to Polonia miała lepsze sytuację. Zwycięstwo Błękitnych zasłużone.

Pewnie że nie 2019-08-18 21:12:22

Wszystko się zgadza ale sprawiedliwy byłby remis.

Ja 2019-08-19 06:58:17

Mecz w wykonaniu poprawny remis byłby sprawiedliwy ale jak na boisku Piątek komentuje płacze i tylko narzeka to nic z tego nie będzie.chłopie zacznij grać i biegać albo siądź na bramkarz Artur koncentracja ma być od pierwszej do ostatniej minuty .a ty w każdym meczu jakiś babol.