Dawid Stypa zagra w Wisłoce (fot. Wisłoka Dębica)
Wisłoka Dębica się zbroi i ściąga piłkarza z trzeciej ligi. Wychowanek Stali Mielec został dziś ogłoszony nowym zawodnikiem lidera czwartej ligi.
Dawid Stypa zawodnikiem Wisłoki Dębica. 20-letni napastnik ostatnie półtorej roku spędził w Czarnych Połaniec. Minioną rundę w III lidze grupie IV zakończył na siedmiu meczach w których nie zdobył bramki.
Zawodnik trafił do lidera czwartej ligi na zasadzie wypożyczenia i spędzi przy ulicy Parkowej 1 najbliższe pół roku.
Czytaj także
2019-02-08 11:37
Ceny biletów i karnetów na Resovię
2026-05-24 16:43
Bartosz Zołotar: Avia odebrała nam wszelkie argumenty
2026-05-23 21:49
Avia Świdnik coraz bliżej 2 ligi. Wisłoka Dębica rozbita
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























