https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Polonia Kopytowa - Orzeł Lubla

Zobacz też: Terminarze Statystyki

18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2014-04-13, godz. 13:00

Polonia Kopytowa

0

Orzeł Lubla

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-08-22 Orzeł Lubla 1 - 1 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2021-03-20 Polonia Kopytowa 5 - 0 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2020-08-08 Orzeł Lubla 1 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2019-09-01 Orzeł Lubla 2 - 5 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2017-05-03 Polonia Kopytowa 1 - 3 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2016-09-11 Orzeł Lubla 0 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2016-05-07 Orzeł Lubla 1 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2015-09-27 Polonia Kopytowa 0 - 2 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2015-06-28 Orzeł Lubla 3 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2014-11-09 Polonia Kopytowa 3 - 2 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2014-04-13 Polonia Kopytowa 0 - 2 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2013-08-18 Orzeł Lubla 2 - 4 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2013-06-16 Orzeł Lubla 5 - 1 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2012-08-12 Polonia Kopytowa 1 - 1 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2012-04-22 Polonia Kopytowa 2 - 3 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2011-09-18 Orzeł Lubla 2 - 1 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Markiewicza Krosno 3 - 2 KS Zarzecze
OKS Sobniów Jasło 2 - 1 Dragon Nowy Glinik
Polonia Kopytowa 0 - 2 Orzeł Lubla
Kotwica Korczyna 2 - 2 Burza Rogi
Orzeł Faliszówka 2 - 0 Tempo Nienaszów
Przełęcz II Dukla 2 - 2 Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany 4 - 0 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Sparta Osobnica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka