https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Orzeł Lubla - Gaudium Łężyny

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-29, godz. 14:00

Orzeł Lubla

1

Gaudium Łężyny

3

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Orzeł Lubla 4 - 2 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2020-09-05 Gaudium Łężyny 2 - 2 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2019-09-14 Orzeł Lubla 0 - 4 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2019-03-31 Orzeł Lubla 1 - 2 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2018-08-19 Gaudium Łężyny 1 - 1 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2015-05-10 Gaudium Łężyny 4 - 1 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2014-09-14 Orzeł Lubla 1 - 1 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2014-05-18 Gaudium Łężyny 4 - 1 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-29 Orzeł Lubla 1 - 3 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2013-06-23 Orzeł Lubla 2 - 2 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2012-11-04 Gaudium Łężyny 1 - 2 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II
2012-05-20 Orzeł Lubla 3 - 0 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2011-10-23 Gaudium Łężyny 2 - 1 Orzeł Lubla Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Sparta Osobnica 1 - 2 Markiewicza Krosno
Dragon Nowy Glinik 3 - 4 Burza Rogi
Orzeł Lubla 1 - 3 Gaudium Łężyny
Orzeł Faliszówka 2 - 3 Kotwica Korczyna
KS Zarzecze 2 - 0 LKS Głowienka
Tempo Nienaszów 0 - 0 Przełęcz II Dukla
Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 1 - 5 OKS Sobniów Jasło

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka