https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Ostoja Kołaczyce - Gaudium Łężyny

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2013-10-27, godz. 14:00

Ostoja Kołaczyce

2

Gaudium Łężyny

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-29 Ostoja Kołaczyce 2 - 2 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2018-04-08 Gaudium Łężyny 1 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2017-08-15 Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2015-06-14 Gaudium Łężyny 3 - 4 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2014-10-26 Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2014-06-15 Gaudium Łężyny 1 - 3 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2013-10-27 Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2013-05-05 Gaudium Łężyny 1 - 2 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2012-09-16 Ostoja Kołaczyce 0 - 2 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2012-04-15 Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2011-09-11 Gaudium Łężyny 3 - 3 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2011-04-10 Ostoja Kołaczyce 0 - 1 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II
2010-08-29 Gaudium Łężyny 0 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2010-05-26 Gaudium Łężyny 0 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2009-09-13 Ostoja Kołaczyce 2 - 0 Gaudium Łężyny Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Sparta Osobnica 4 - 2 Dragon Nowy Glinik
OKS Sobniów Jasło 5 - 2 Przełęcz II Dukla
Polonia Kopytowa 3 - 1 Markiewicza Krosno
KS Zarzecze 0 - 1 Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów 2 - 1 LKS Głowienka
Orzeł Faliszówka 4 - 0 Burza Rogi
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany 1 - 0 Kotwica Korczyna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka