https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Ostoja Kołaczyce - Polonia Kopytowa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-13, godz. 17:00

Ostoja Kołaczyce

1

Polonia Kopytowa

3

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-15 Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2019-04-20 Polonia Kopytowa 0 - 0 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2018-08-26 Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2018-04-22 Polonia Kopytowa 2 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2017-08-27 Ostoja Kołaczyce 0 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2017-05-28 Polonia Kopytowa 3 - 3 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2016-09-18 Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2016-05-22 Ostoja Kołaczyce 1 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2015-10-11 Polonia Kopytowa 1 - 2 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2015-05-03 Polonia Kopytowa 0 - 0 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2014-09-07 Ostoja Kołaczyce 3 - 0* Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2014-05-04 Polonia Kopytowa 2 - 0 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-13 Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2013-05-19 Polonia Kopytowa 2 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2012-09-30 Ostoja Kołaczyce 4 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2012-05-13 Polonia Kopytowa 3 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2011-10-16 Ostoja Kołaczyce 3 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Polonia Kopytowa
Orzeł Lubla 4 - 1 Przełęcz II Dukla
Sparta Osobnica 0 - 2 Kotwica Korczyna
Orzeł Faliszówka 2 - 2 OKS Sobniów Jasło
Dragon Nowy Glinik 1 - 2 Markiewicza Krosno
KS Zarzecze 1 - 1 Burza Rogi
LKS Głowienka 0 - 3 Gaudium Łężyny
Tempo Nienaszów 0 - 2 Victoria Kobylany

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka