https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Orzeł Faliszówka - Ostoja Kołaczyce

Zobacz też: Terminarze Statystyki

5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-01, godz. 15:00

Orzeł Faliszówka

5

Ostoja Kołaczyce

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-26 Ostoja Kołaczyce 6 - 3 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2020-08-29 Orzeł Faliszówka 0 - 0 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2019-10-26 Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2017-05-14 Orzeł Faliszówka 4 - 2 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2016-10-02 Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2014-04-27 Ostoja Kołaczyce 2 - 2 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-01 Orzeł Faliszówka 5 - 2 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2013-05-22 Ostoja Kołaczyce 5 - 1 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2012-08-15 Orzeł Faliszówka 4 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2012-05-20 Ostoja Kołaczyce 2 - 6 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2011-10-23 Orzeł Faliszówka 2 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2011-05-22 Ostoja Kołaczyce 5 - 0 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II
2010-10-10 Orzeł Faliszówka 7 - 2 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2010-06-13 Orzeł Faliszówka 5 - 1 Ostoja Kołaczyce Krosno > Klasa A, gr. II
2009-08-16 Ostoja Kołaczyce 2 - 3 Orzeł Faliszówka Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Orzeł Lubla 1 - 2 Victoria Kobylany
Sparta Osobnica 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
Dragon Nowy Glinik 2 - 4 Kotwica Korczyna
Orzeł Faliszówka 5 - 2 Ostoja Kołaczyce
KS Zarzecze 2 - 3 Gaudium Łężyny
Burza Rogi 4 - 0 Markiewicza Krosno
LKS Głowienka 3 - 2 Przełęcz II Dukla
Tempo Nienaszów 1 - 4 Polonia Kopytowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka