Grabniak Hucisko - KS Łukowa (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Grabniak Hucisko - KS Łukowa rozegranego w ramach 16. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Grabniak Hucisko - KS Łukowa, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Grabniak Hucisko vs. KS Łukowa, informacje o pozostałych meczach 16. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.


16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2024-04-06, godz. 16:00

Grabniak Hucisko

5

KS Łukowa

3

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: Grabniak Hucisko - KS Łukowa (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-06 Grabniak Hucisko 5 - 3 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-08-27 KS Łukowa 2 - 4 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-05-06 KS Łukowa 0 - 5 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2022-09-25 Grabniak Hucisko 5 - 2 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-09-15 KS Łukowa 8 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-05-19 Grabniak Hucisko 1 - 0 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-09-16 KS Łukowa 1 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-20 Grabniak Hucisko 3 - 1 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-01 KS Łukowa 2 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki

Jutrzenka Dębno 5 - 0 Kłyż Tarnogóra
Grabniak Hucisko 5 - 3 KS Łukowa
Złotsan Kuryłówka 2 - 2 Rotunda Krzeszów
GKS Groble 1 - 0 Azalia Brzóza Królewska
Victoria Giedlarowa 1 - 1 Orzeł Biedaczów
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Azalia II Wola Zarczycka 1 - 1 Jodła Przychojec

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Groble 22 50 16 2 4 63 25 38
2 Rotunda Krzeszów 22 49 15 4 3 86 29 57
3 Jodła Przychojec 22 49 15 4 3 63 21 42
4 Azalia II Wola Zarczycka 22 47 15 2 5 73 30 43
5 Grabniak Hucisko 21 37 11 4 6 51 40 11
6 Złotsan Kuryłówka 22 36 11 3 8 53 44 9
7 Kłyż Tarnogóra 22 34 10 4 8 53 48 5
8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 22 31 10 1 11 39 50 -11
9 Victoria Giedlarowa 22 26 8 2 12 35 57 -22
10 Jutrzenka Dębno 22 25 8 1 13 37 67 -30
11 Azalia Brzóza Królewska 21 22 7 1 13 33 50 -17
12 Orzeł Biedaczów 22 15 4 3 15 29 67 -38
13 Wólczanka Wólka Grodziska 22 11 3 2 17 29 66 -37
14 KS Łukowa 22 10 3 1 18 19 69 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka