KS Łukowa - Jutrzenka Dębno (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu KS Łukowa - Jutrzenka Dębno rozegranego w ramach 15. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz KS Łukowa - Jutrzenka Dębno, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań KS Łukowa vs. Jutrzenka Dębno, informacje o pozostałych meczach 15. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.


15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2024-03-30, godz. 11:00

KS Łukowa

1

Jutrzenka Dębno

3

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: KS Łukowa - Jutrzenka Dębno (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-03-30 KS Łukowa 1 - 3 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-08-20 Jutrzenka Dębno 0 - 0 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-10-28 KS Łukowa 13 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-06-18 KS Łukowa 5 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-10-16 Jutrzenka Dębno 1 - 5 KS Łukowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki

Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 3 Victoria Giedlarowa
Jodła Przychojec 3 - 1 GKS Groble
Kłyż Tarnogóra 4 - 1 Azalia II Wola Zarczycka
KS Łukowa 1 - 3 Jutrzenka Dębno
Rotunda Krzeszów 0 - 3 * Grabniak Hucisko
Orzeł Biedaczów 0 - 3 Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska 0 - 1 Atlantic Chałupki Dębniańskie

Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Groble 22 50 16 2 4 63 25 38
2 Rotunda Krzeszów 22 49 15 4 3 86 29 57
3 Jodła Przychojec 22 49 15 4 3 63 21 42
4 Azalia II Wola Zarczycka 22 47 15 2 5 73 30 43
5 Grabniak Hucisko 21 37 11 4 6 51 40 11
6 Złotsan Kuryłówka 22 36 11 3 8 53 44 9
7 Kłyż Tarnogóra 22 34 10 4 8 53 48 5
8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 22 31 10 1 11 39 50 -11
9 Victoria Giedlarowa 22 26 8 2 12 35 57 -22
10 Jutrzenka Dębno 22 25 8 1 13 37 67 -30
11 Azalia Brzóza Królewska 21 22 7 1 13 33 50 -17
12 Orzeł Biedaczów 22 15 4 3 15 29 67 -38
13 Wólczanka Wólka Grodziska 22 11 3 2 17 29 66 -37
14 KS Łukowa 22 10 3 1 18 19 69 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka