Tutaj znajdziesz wynik meczu Rotunda Krzeszów - Jutrzenka Dębno rozegranego w ramach 1. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Rotunda Krzeszów - Jutrzenka Dębno, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Rotunda Krzeszów vs. Jutrzenka Dębno, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-08-12, godz. 17:00
Rotunda Krzeszów
Jutrzenka Dębno
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: Rotunda Krzeszów - Jutrzenka Dębno (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-03-23 | Jutrzenka Dębno | 0 - 3* | Rotunda Krzeszów | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
2023-08-12 | Rotunda Krzeszów | 6 - 0 | Jutrzenka Dębno | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
2015-06-14 | Jutrzenka Dębno | 2 - 6 | Rotunda Krzeszów | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
2014-10-19 | Rotunda Krzeszów | 10 - 1 | Jutrzenka Dębno | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki
Rotunda Krzeszów | 6 - 0 | Jutrzenka Dębno | |
KS Łukowa | 0 - 6 | Azalia II Wola Zarczycka | |
Wólczanka Wólka Grodziska | 2 - 0 | Orzeł Biedaczów | |
Jodła Przychojec | 3 - 2 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | |
Grabniak Hucisko | 2 - 2 | Złotsan Kuryłówka | |
Kłyż Tarnogóra | 1 - 3 | GKS Groble | |
Azalia Brzóza Królewska | 0 - 1 | Victoria Giedlarowa |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Groble | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 55 | 22 | 33 | |
2 | Jodła Przychojec | 19 | 42 | 13 | 3 | 3 | 55 | 19 | 36 | |
3 | Azalia II Wola Zarczycka | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 64 | 25 | 39 | |
4 | Rotunda Krzeszów | 19 | 40 | 12 | 4 | 3 | 73 | 25 | 48 | |
5 | Złotsan Kuryłówka | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 52 | 36 | 16 | |
6 | Grabniak Hucisko | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 43 | 36 | 7 | |
7 | Kłyż Tarnogóra | 19 | 27 | 8 | 3 | 8 | 44 | 46 | -2 | |
8 | Victoria Giedlarowa | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 33 | 47 | -14 | |
9 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 18 | 22 | 7 | 1 | 10 | 31 | 43 | -12 | |
10 | Azalia Brzóza Królewska | 17 | 19 | 6 | 1 | 10 | 30 | 39 | -9 | |
11 | Jutrzenka Dębno | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 29 | 61 | -32 | |
12 | Orzeł Biedaczów | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 23 | 57 | -34 | |
13 | Wólczanka Wólka Grodziska | 18 | 11 | 3 | 2 | 13 | 27 | 54 | -27 | |
14 | KS Łukowa | 19 | 7 | 2 | 1 | 16 | 17 | 66 | -49 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |