Ładowanie wyników…
Jan Ciućka
Jan Ciućka - Rekord Bielsko-Biała

Polska

Jan Ciućka

Rekord Bielsko-Biała

Napastnik

23 lata (ur. 19 czerwca 2003 r.) 23 l. (ur. 19 czerwca 2003 r.) 182 cm / 74 kg
II liga Sezon: 2025/2026
11 bramek (2025/2026)
Sezon:
Kariera klubowa
2024/25 - 2026/27 Rekord Bielsko-Biała (futsal)
2023/24 Skra Częstochowa
2022/23 Górnik Polkowice
2021/22 - 2022/23 Górnik Zabrze
2020/21 - 2021/22 Rekord Bielsko-Biała (futsal)
2018/19 - 2019/20 Rekord II Bielsko-Biała
2017/18 - 2018/19 Rekord Bielsko-Biała (futsal)
2016/17 Stadion Śląski Chorzów
2015/16 ŻAPN Żywiec
2013/14 - 2014/15 Czarni-Góral Żywiec

Bramki zawodnika (2025/2026)
FT 18.04.2026
Rekord Bielsko-Biała
Resovia
II liga II liga
Gole 1
FT 29.03.2026
Zagłębie Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała
II liga II liga
2
FT 22.03.2026
KKS 1925 Kalisz
Rekord Bielsko-Biała
II liga II liga
1
FT 18.03.2026
Rekord Bielsko-Biała
Sandecja Nowy Sącz
II liga II liga
1
FT 31.10.2025
Rekord Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie
II liga II liga
1
FT 19.10.2025
ŁKS II Łódź
Rekord Bielsko-Biała
II liga II liga
1
FT 12.10.2025
Rekord Bielsko-Biała
Stal Stalowa Wola
II liga II liga
1
FT 28.09.2025
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
II liga II liga
1
FT 13.09.2025
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
II liga II liga
1
FT 26.07.2025
Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
II liga II liga
1

Rekord Bielsko-Biała - zobacz innych piłkarzy
Rekord Bielsko-Biała - wiadomości
Resovia przegrała z Zawiszą Bydgoszcz i wciąż jest ostatnia. Trzecia porażka z rzędu
2026-08-08 20:06
Piłkarze Resovii przegrali 0-1 w wyjazdowym meczu Betclic 2. Ligi z Zawiszą Bydgoszcz. "Pasiaki" przegrały trzeci mecz z rzędu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli....
Czytaj więcej
"Stalówka" znów bez punktów. Fatalny początek przesądził o porażce z Rekordem
2026-08-08 19:27
Stal Stalowa Wola przegrała na wyjeździe z Rekordem Bielsko-Biała 1-3 w Betclic 2. Lidze. To trzecia kolejna porażka zielono-czarnych....
Czytaj więcej
Sandecja Nowy Sącz pewnie pokonała Rekord Bielsko-Biała
2026-08-05 20:38
Nie było niespodzianki w meczu rundy wstępnej Pucharu Polski pomiędzy ekipą Sandecji, a Rekordem Bielsko-Biała. Gospodarze bez większych problemów awansowali do następnego etapu....
Czytaj więcej
SKRÓT MECZU: GKS Tychy - Śląsk II Wrocław 3-0 [WIDEO]
2026-08-25 19:05
Zobacz skrót wideo meczu GKS Tychy - Śląsk II Wrocław. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0. Zobacz bramki, skrót i najciekawsze fragmenty (Betclic 2. Liga - 5. kolejka)....
Czytaj więcej
Betclic 2. Liga: Magazyn skrótów 5. kolejki [WIDEO]
2026-08-25 14:34
Za nami kolejna seria spotkań Betclic 2. Ligi. Resovia zremisowała na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ, natomiast Stal Stalowa Wola musiała uznać wyższość Chojniczanki Chojnice. Sporo emocji przyniosło również spotkanie Avii Świdnik z Zawiszą Bydgoszcz, zakończone efektownym zwycięstwem gości....
Czytaj więcej
Znamy dokładny termin Derbów Podkarpacia. Stalówka zagra z Resovią
2026-08-25 12:11
Poznaliśmy dokładny termin derbowego starcia w ramach 9. kolejki Betclic 2 Ligi. Stal Stalowa Wola zmierzy się z Resovią w ramach kolejnej ligowej potyczki. Dla podkarpackich kibiców będzie to jedno z najważniejszych starć rundy jesiennej na szczeblu centralnym....
Czytaj więcej
Rekord Bielsko-Biała - wszystkie wiadomości