Tabela: Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2023/2024)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 67 | 21 | 4 | 1 | 146-20 | ||
| 2 | 26 | 66 | 22 | 0 | 4 | 95-36 | ||
| 3 | 26 | 56 | 18 | 2 | 6 | 91-45 | ||
| 4 | 26 | 49 | 16 | 1 | 9 | 91-44 | ||
| 5 | 26 | 47 | 15 | 2 | 9 | 72-68 | ||
| 6 | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 58-48 | ||
| 7 | 26 | 37 | 12 | 1 | 13 | 49-53 | ||
| 8 | 26 | 37 | 12 | 1 | 13 | 48-68 | ||
| 9 | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 85-66 | ||
| 10 | 26 | 35 | 11 | 2 | 13 | 48-71 | ||
| 11 | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 49-68 | ||
| 12 | 26 | 18 | 6 | 0 | 20 | 28-107 | ||
| 13 | 26 | 13 | 4 | 1 | 21 | 26-108 | ||
| 14 | 26 | 2 | 0 | 2 | 24 | 12-96 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 39 | 13 | 0 | 0 | 91-4 | ||
| 2 | 13 | 33 | 11 | 0 | 2 | 38-10 | ||
| 3 | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 49-18 | ||
| 4 | 13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 38-17 | ||
| 5 | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 45-23 | ||
| 6 | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 59-24 | ||
| 7 | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 43-30 | ||
| 8 | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 27-27 | ||
| 9 | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 29-26 | ||
| 10 | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 31-27 | ||
| 11 | 13 | 18 | 6 | 0 | 7 | 26-30 | ||
| 12 | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 17-45 | ||
| 13 | 13 | 7 | 2 | 1 | 10 | 16-52 | ||
| 14 | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 7-49 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 33 | 11 | 0 | 2 | 57-26 | ||
| 2 | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 46-22 | ||
| 3 | 13 | 28 | 8 | 4 | 1 | 55-16 | ||
| 4 | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 42-26 | ||
| 5 | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 29-38 | ||
| 6 | 13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 20-27 | ||
| 7 | 13 | 15 | 5 | 0 | 8 | 17-41 | ||
| 8 | 13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 23-38 | ||
| 9 | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 21-44 | ||
| 10 | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 20-31 | ||
| 11 | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 26-42 | ||
| 12 | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 11-62 | ||
| 13 | 13 | 6 | 2 | 0 | 11 | 10-56 | ||
| 14 | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 5-47 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk - sezon 2023/2024
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk w sezonie 2023/2024? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa A Przeworsk regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa A Przeworsk - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2023/2024.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa A Przeworsk. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2023/2024.
Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2023/2024) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Wisłoczanka Tryńcza
|
26 | 6.38 | 5.62 | 0.77 | 88.46 % | 11.54 % |
Błyskawica Rożniatów
|
26 | 5.81 | 3.27 | 2.54 | 92.31 % | 7.69 % |
Błękitni Grzęska
|
26 | 5.38 | 2.77 | 2.62 | 88.46 % | 11.54 % |
Huragan Gniewczyna
|
26 | 5.23 | 3.5 | 1.73 | 92.31 % | 7.69 % |
Cresovia Krzeczowice
|
26 | 5.19 | 3.5 | 1.69 | 92.31 % | 7.69 % |
Zorza Jagiełła
|
26 | 5.19 | 1.08 | 4.12 | 92.31 % | 7.69 % |
Ostrovia Wola Buchowska
|
26 | 5.15 | 1 | 4.15 | 88.46 % | 11.54 % |
MKS Kańczuga
|
26 | 5.04 | 3.65 | 1.38 | 92.31 % | 7.69 % |
Strumyk Hawłowice
|
26 | 4.58 | 1.85 | 2.73 | 84.62 % | 15.38 % |
Piast Nowosielce
|
26 | 4.5 | 1.88 | 2.62 | 88.46 % | 11.54 % |
Żuraw Żurawiczki
|
26 | 4.46 | 1.85 | 2.62 | 88.46 % | 11.54 % |
|
Sobol Niżatyce
|
26 | 4.15 | 0.46 | 3.69 | 88.46 % | 11.54 % |
GKS Majdan Sieniawski
|
26 | 4.08 | 2.23 | 1.85 | 84.62 % | 15.38 % |
Start Mirocin
|
26 | 3.92 | 1.88 | 2.04 | 76.92 % | 23.08 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa A Przeworsk (sezon 2023/2024) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| Brak statystyk | |||
Jarosław > Klasa A Przeworsk - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





