Tabela: Jarosław > Klasa A Lubaczów (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21 | 55 | 18 | 1 | 2 | 82-21 | ||
| 2 | 21 | 53 | 17 | 2 | 2 | 80-19 | ||
| 3 | 21 | 44 | 14 | 2 | 5 | 62-26 | ||
| 4 | 21 | 40 | 11 | 7 | 3 | 43-25 | ||
| 5 | 21 | 38 | 11 | 5 | 5 | 50-31 | ||
| 6 | 21 | 32 | 10 | 2 | 9 | 42-35 | ||
| 7 | 21 | 31 | 10 | 1 | 10 | 32-35 | ||
| 8 | 21 | 27 | 8 | 3 | 10 | 49-63 | ||
| 9 | 21 | 20 | 6 | 2 | 13 | 38-66 | ||
| 10 | 21 | 18 | 5 | 3 | 13 | 32-57 | ||
| 11 | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 32-45 | ||
| 12 | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 25-67 | ||
| 13 | 21 | 15 | 4 | 3 | 14 | 34-64 | ||
| 14 | 21 | 15 | 4 | 3 | 14 | 16-63 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Lubaczów - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 50-7 | ||
| 2 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 47-10 | ||
| 3 | 11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 42-9 | ||
| 4 | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 35-11 | ||
| 5 | 10 | 22 | 6 | 4 | 0 | 24-10 | ||
| 6 | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 18-11 | ||
| 7 | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 27-19 | ||
| 8 | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 21-17 | ||
| 9 | 10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 20-32 | ||
| 10 | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 10-31 | ||
| 11 | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 17-17 | ||
| 12 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 20-27 | ||
| 13 | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 16-36 | ||
| 14 | 10 | 6 | 1 | 3 | 6 | 13-20 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Jarosław > Klasa A Lubaczów - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 27 | 9 | 0 | 1 | 35-11 | ||
| 2 | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 30-12 | ||
| 3 | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 25-18 | ||
| 4 | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 19-15 | ||
| 5 | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 20-17 | ||
| 6 | 10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 15-20 | ||
| 7 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 19-25 | ||
| 8 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 14-24 | ||
| 9 | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 22-44 | ||
| 10 | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 9-31 | ||
| 11 | 11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 18-34 | ||
| 12 | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 14-37 | ||
| 13 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 11-40 | ||
| 14 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 6-32 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Lubaczów - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi Jarosław > Klasa A Lubaczów w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Jarosław > Klasa A Lubaczów regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
Jarosław > Klasa A Lubaczów - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Jarosław > Klasa A Lubaczów. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
Jarosław > Klasa A Lubaczów (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Orkan Zapałów
|
21 | 5.33 | 2.33 | 3 | 95.24 % | 4.76 % |
Rolnik Wólka Krowicka
|
21 | 4.95 | 1.81 | 3.14 | 90.48 % | 9.52 % |
Zdrój Horyniec
|
21 | 4.9 | 3.9 | 1 | 95.24 % | 4.76 % |
Gwiazda Wielkie Oczy
|
21 | 4.71 | 3.81 | 0.9 | 80.95 % | 19.05 % |
Juwenia Cieszanów
|
21 | 4.67 | 1.62 | 3.05 | 95.24 % | 4.76 % |
Czerwoni Cewków
|
21 | 4.38 | 1.19 | 3.19 | 76.19 % | 23.81 % |
Victoria Stary Dzików
|
21 | 4.24 | 1.52 | 2.71 | 76.19 % | 23.81 % |
LKS Miękisz Nowy
|
21 | 4.19 | 2.95 | 1.24 | 71.43 % | 28.57 % |
Huragan Basznia Dolna
|
21 | 3.86 | 2.38 | 1.48 | 66.67 % | 33.33 % |
Roztocze Narol
|
21 | 3.76 | 0.76 | 3 | 71.43 % | 28.57 % |
Zryw Młodów
|
21 | 3.67 | 2 | 1.67 | 76.19 % | 23.81 % |
|
Piast Antoniki
|
21 | 3.67 | 1.52 | 2.14 | 71.43 % | 28.57 % |
Graniczni Krowica
|
21 | 3.24 | 2.05 | 1.19 | 66.67 % | 33.33 % |
|
Ursus Dachnów
|
21 | 3.19 | 1.52 | 1.67 | 61.9 % | 38.1 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
Jarosław > Klasa A Lubaczów (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Jakub Tokarz | Huragan Basznia Dolna | 15 |
| 2 | Patryk Dawidowicz | Zryw Młodów | 14 |
| 3 | Bartosz Kornaga | Rolnik Wólka Krowicka | 13 |
| 4 | Tomasz Sęga | Gwiazda Wielkie Oczy | 13 |
| 5 | Wiktor Kłak | LKS Miękisz Nowy | 12 |
Jarosław > Klasa A Lubaczów - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





