2015-03-22 16:03:52

Orlęta zatrzymały lidera. Karpaty Krosno przegrały w Radzyniu Podlaskim

Karpaty Krosno tym razem zostały bez punktów. Na zdjęciu Kamil Walaszczyk (z lewej) i Bartłomiej Buczek (fot. Bogusław Szczurek)
Orlęta Radzyń Podlaski przerwały serię pięciu kolejnych zwycięstw Karpat Krosno. Podkarpacki klub przegrał 0-2.

Podopieczni Szymona Szydełko z trudnego terenu w Radzyniu Podlaskim wracają bez punktów, ale w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej nadają mają 5 punktów przewagi nad drugą Resovią.

Prowadzenie Orlętom Radzyń Podlaski dał w 32. minucie Rafał Borysiuk skutecznie egzekwując rzut karny. Wynik spotkania na 2-0 ustalił na trzy minuty przed końcem Tomasz Tymosiak.

W kolejnym meczu ligowym Karpaty Krosno zmierzą się u siebie z Wisłoką Dębica.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - KARPATY KROSNO 2-0 (1-0)

1-0 Borysiuk (32-karny)
2-0 Tymosiak (87)

Orlęta Radzyń Podlaski: Stężała - Szymala (90. Garbacik), Zarzecki, Ebert (90. Nowacki), Leszkiewicz, Kot, Borysiuk, Tymosiak (90. Powałka), Zmorzyński (90. Kula), Melnyczuk, Ryczek

Karpaty Krosno: Żukowski - Chmielewski, Jarząb (62. Fundakowski), Kapuściński, Zych, Kasza (77. Kasza), Popielarz, Sikorski, Krzysztoń, Kantor, Buczek

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Leszkiewicz, Kot, Ryczek, Borysiuk, Ebert - Krzysztoń, Kantor. Widzów: 500