2015-03-28 18:34:11

Karpaty Krosno rozbiły Wisłokę Dębica. Trzy razy Buczek, dwa razy Walaszczyk

Karpaty Krosno nie dały szans Wisłoce Dębica (fot. Marcin Pirga)
Karpaty Krosno wygrała z Wisłoką Dębica 5-1 w meczu 22. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Hat-tricka ustrzelił Bartłomiej Buczek, a dwa gole zdobył Kamil Walaszczyk.

Podopieczni Szymona Szydełko mogli prowadzić już od 3. minuty, ale gol zdobyty przez Sylwestra Sikorskiego nie został uznany. Świetną okazję miał również Dariusz Kantor, który uderzył w poprzeczkę.

Pierwszy gol padł w 29. minucie. Jeden z graczy Wisłoki Dębica dotknął piłki ręką w polu karny, a do siatki z rzutu karnego trafił Bartłomiej Buczek.

W ciągu kolejnych kilku minut padały kolejne trafienia dla Karpat Krosno. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Walaszczyk, a chwilę później drugiego gola, tym razem głową, zdobył Bartłomiej Buczek.

Chwilę po zmianie stron honorowego gola dla Wisłoki Dębica strzelił Radosław Guzik. Zawodnik gości pięknym uderzeniem trafił w samo okienkow bramki Krzysztofa Żukowskiego.

Gospodarze znów odpowiedzieli bardzo szybko i efektownie. Patryk Kapuściński zagrał do Kamila Walaszczyka, a ten uderzeniem piętą podwyższył na 4-1.

"Kropkę nad i" postawił w ostatniej minucie spotkania Bartłomiej Buczek, który ustalił wynik spotkania na 5-1 dla Karpat Krosno kompletując tym samym hat-tricka.

Zdjęcia z meczu w naszym serwisie wkrótce.

KARPATY KROSNO - WISŁOKA DĘBICA 5-1 (3-0)

1-0 Buczek (29-karny)
2-0 Walaszczyk (33)
3-0 Buczek (35)
3-1 Guzik (47)
4-1 Walaszczyk (51)
5-1 Buczek (90)

Karpaty Krosno: Żukowski – Chmielowski, Zych (62. Jarząb), Kolbusz, Kapuściński (58. Telesz), Sikorski, Krzysztoń, Popielarz (46. Fundakowski), Walaszczyk, Kantor (69. Kasza), Buczek

Wisłoka Dębica: Ziółkowski – Panek, Podlasek, Pyskaty, Pęcak, Kozioł, Maroń (82. Kubisztal), Kot, Wójcik, Konik (74. Wilczyński), Guzik

Sędziowali: Marek Pająk oraz Paweł Mokrzycki i Kamil Pająk (Mielec). Żółte kartki: Sikorski, Chmielowski, Fundakowski. Widzów: 800