2014-05-11 20:05:48

Tomasz Kasperkowicz dał wygraną Karpatom Krosno

Piłkarze Karpat Krosno wygrali z Lublinianką 2-1 w meczu 28. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Zwycięskiego gola strzelił w końcówce Tomasz Kasperkowicz.

W 25. minucie spotkania na prowadzenie wyszli gracze gości. Potężnym uderzeniem z 25 metrów popisał się Hubert Kotowicz, który trafił w samo okienko bramki gospodarzy.

Dwadzieścia minut później wprost na głowę Patryka Kapuścińskiego dośrodkował Kamil Walaszczyk i do przerwy był remis 1-1.

Decydująca akcja meczu miała miejsce w 88. minucie. Tym razem dośrodkowywał Kapuściński, a do siatki uderzeniem szczupakiem trafił Tomasz Kasperkowicz.

0-1 Kotowicz (25)
1-1 Kapuściński (45)
2-1 Kasperkowicz (88)

Karpaty Krosno: Hajduk - Kolbusz, Zych, Chmielowski, Kapuściński, Telesz (71. Honkisz), Jęczkowski, Popielarz, Madeja (85. Stanisz), Walaszczyk, Kozubal (81. Kasperkowicz)

Lublinianka Lublin: Oszust - Kwiatkowski (63. Kanarek), Kursa, Mazurek, Ręba, Czułowski (85. Ścibior), Kozieł, Gawrylak, Kotowicz, Walaszek (69. Janowski), Majewski

Sędziował: Rafał Greń (Rzeszów). Żółte kartki: Kozubal - Kozieł, Gawrylak. Widzów: 350

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net