2014-05-09 19:02:36

Wisłoka Dębica - OKS Mokrzyszów 2-1. Kolejne gole Dariusza Kantora

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali z OKS-em Mokrzyszów 2-0 w piątkowym meczu 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole zdobył Dariusz Kantor.

Spotkanie w ramach 26. kolejki zostało rozegrane dziś ze względu na jutrzejszy pojedynek derbowy Siarki Tarnobrzeg ze Stalą Stalowa Wola na który wybierają się kibice Wisłoki Dębica.

Biało-zieloni wyszli na prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Drugi gol dla dębiczan padł po przerwie.

Autorem obydwu trafień był najlepszy strzelec 4 ligi podkarpackiej Dariusz Kantor. Napastnik Wisłoki w tym sezonie na koncie ma już 29 trafień.

W 81. minucie kontaktową bramkę dla OKS-u Mokrzyszów zdobył Jakub Rzepiela, ale goście nie zdołali już dogonić rywali.

Podopieczni Mirosława Kality umocnili się na pozycji lidera rozgrywek. Nad drugą w tabeli Wólczanką Wólka Pełkińska mają już 10 punktów przewagi.

1-0 Kantor (45+2)
2-0 Kantor (63)
2-1 Rzepiela (81)