2014-04-06 23:04:41

Porażka OKS-u Mokrzyszów z Sokołem Nisko

W kolejnym spotkaniu 20.kolejki 4 ligi podkarpackiej Sokół Nisko wygrał w meczu wyjazdowym z tarnobrzeskim OKS-em 2-1.

Goście z Niska szybko wyszli na prowadzenie po bramce Jacka Stępnia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gości, choć gdyby wykorzystali oni rzut karny podyktowany przed przerwą prowadzenie mogło byś wyższe.

W drugiej części meczu Sokół dopiął swego zdobywając drugiego gola. Na listę strzelców wpisał się Piotr Sojecki.

Miejscowi odpowiedzieli jedynie bramką kontaktową Jacka Rożka z rzutu karnego.

OKS MOKRZYSZÓW - SOKÓŁ NISKO 1-2 (0-1)
0-1 Stępień (12)
0-2 Sojecki (65)
1-2 Rożek (80-karny)

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net