Cesar Pena nowym piłkarzem Podhala Nowy Targ (fot. Maciej Zubek/ Podhale Nowy Targ)
Cesar Pena został nowym piłkarzem Podhala Nowa Targ. Ostatnio reprezentował barwy Stali Rzeszów.
Podhale Nowy Targ potwierdziło drugie wzmocnienie w letnim okienku transferowym. Do beniaminka 2. ligi dołączył Cesar Pena, który ostatnie dwa sezony spędził w Stali Rzeszów.
O tym, że dojdzie do takiego ruchu infromowaliśmy już jakiś czas temu -> "Cesar Pena blisko Podhala Nowy Targ". Teraz klub oficjalnie potwierdził tę informacje.
Cesar Pena występuje na pozycji bocznego obrońcy. W minionej kampanii odnotował 32 spotkania na zapleczu Ekstraklasy, zdobył dwa gole oraz dwie asysty. Ponadto wystąpił w jednym spotkaniu Pucharu Polski.
23-letni Kolumbijczyk trafił do Stali Rzeszów przed startem sezonu 2023/24. Wcześniej reprezentował barwy Cosmosu Nowotaniec w 4 lidze podkarpackiej.
To już drugi transfer Podhala Nowy Targ przed nadchodzącymi rozgrywkami. Wcześniej do drużyny dołączył Peter Vosko.
Czytaj także
2025-07-09 16:41
Stal Stalowa Wola pokonała Radomiaka w sparingu
2025-07-09 16:07
Kolejne wzmocnienie JKS-u Jarosław
2025-07-09 17:15
Nowy pomocnik w Stali Stalowa Wola
Komentarze (3)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.