2024-05-25 20:53:42

KS Wiązownica pewnie pokonał Chełmiankę Chełm. To kolejny krok w stronę utrzymania

KS Wiązownica rozbił Chełmiankę Chełm (fot. Konrad Kwolek)
KS Wiązownica rozbił Chełmiankę Chełm (fot. Konrad Kwolek)
KS Wiązownica pokonał na wyjeździe Chełmiankę Chełm aż 5-2. Podopieczni Valeriya Sokolenko zrobili kolejny krok w stronę utrzymania się w 3 lidze gr. IV. 
 
Od początku spotkania mocno ruszyli przyjezdni i już w 4. minucie objęli prowadzenie po uderzeniu Sebastiana Raka. Niespełna dwadzieścia minut później drugą bramkę dołożył Daniel Cieśla. 
 
Przyjezdni cały czas dominowali na boisku i kolejne bramki wydawały się kwestią czasu. Tuż przed przerwą na 3-0 trafił Rafał Michalik, a miejscowi zdołali odpowiedzieć w doliczonym czasie gry pierwszej części. Rzut karny na bramkę zamienił Bartłomiej Korbecki. 

KS Wiązownica dobił rywali po przerwie

Po pierwszych 45-minutach ekipa z Wiązownicy miała solidną zaliczkę, choć wynik mógł być jeszcze wyższy. Co się jednak odwlecze.. 
 
Po zmianie stron podopieczni Valeriya Sokolenko dołożyli jeszcze dwie bramki. W ciągu pięciu minut do siatki trafił najpierw Mateusz Wójcik, a potem na 5-1 strzałem głową podwyższył Arkadiusz Kasia.
 
Gospodarze w drugiej połowie mogli zniwelować straty, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Dopiero w doliczonym czasie udało im się zdobyć drugą bramkę, której autorem był Mateusz Boczuliński. 
 
 
0-1 Sebastian Rak (4)
0-2 Daniel Cieśla (23)
0-3 Rafał Michalik (43)
1-3 Bartłomiej Korbecki (45+-rzut karny)
1-4 Mateusz Wójcik (58)
1-5 Arkadiusz Kasia (63)
2-5 Mateusz Boczuliński (90+)
 
Chełmianka Chełm: Ciołek- Nowak, Piekarski, Wiatrak, Ofiara, Złomańczuk, Karbownik, Marchuk, Kobiałka, Konojacki, Korbecki
 
KS Wiązownica: Piechota- Tonia, Cieśla, Kordas, Płaneta, Janiczak, Wójcik, Rębisz, Michalik, Rak, A. Kasia
 

3 liga gr. IV - wyniki meczów 32. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Komentarze (26)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.