2024-05-13 17:34:10

Jakub Górski, Stal Stalowa Wola: W tej lidze każdy przeciwnik jest wymagający i ciężki

Stal Stalowa Wola wygrała ostatnio spotkanie 3-1 ze Skrą Częstochowa. Po meczu o swoich spostrzeżeniach opowiedział napastnik "Stalówki", Jakub Górski.

-Od dłuższego czasu gdzieś tam dobrze się czuję. Uważam, że jestem w dobrej dyspozycji, więc cieszę się, że mogłem w kolejnym meczu wejść i jakby dołożyć swoją cegiełkę do wygranej zespołu.
 Najważniejsze, żeby drużyna wygrywała i punktowała. Wiadomo, że jakieś tam bramki i asysty cieszą. Ja jestem zawodnikiem ofensywnym, więc jakby jestem odpowiedzialny za te bramki i asysty. Ale tak jak mówię, najważniejsze jest to, żeby drużyna zwyciężała.

"W tej lidze każdy przeciwnik jest wymagający i ciężki"

-Pamiętamy, że mieliśmy kilka meczów po zero na naszej stronie. Również to na duży plus. Mieliśmy bodajże takie trzy, cztery mecze, gdzie ciężko było gdzieś zdobyć tę bramkę i brakowało tej skuteczności i takiej decyzyjności, więc fajnie, bo naprawdę i w Grudziądzu strzeliliśmy trzy bramki i tutaj tak samo mogliśmy strzelić tych bramek jeszcze więcej, więc poodpoczywamy teraz, przygotowujemy się na kolejni mecz pełni optymizmu

-Już po raz setny powtórzę, że w tej lidze każdy przeciwnik jest wymagający i ciężki, niezważając na to, jakie miejsca ma w tabeli. Pierwsza połowa rzeczywiście dla nas była ciężka. Skra dobrze wyglądała, ale w drugiej połowie wyglądaliśmy już zupełnie inaczej i kontrolowaliśmy całkowicie ten mecz i fajnie, że zostają trzy punkty.