2024-05-13 17:51:52

Michał Synoś, Stal Rzeszów: Mam nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach dostanę minuty

Fot. Robert Skalski.
Fot. Robert Skalski.
Stal Rzeszów powalczyła w sobotę z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza i wygrała 4-2. Po meczu wypowiedział się zawodnik biało-niebieskich, Michał Synoś.
 
 -Jeżeli dostajesz taką szansę do pierwszej minuty, po prostu robisz to, co musisz i pokazujesz wszystkim to, co potrafisz. Nie ma tutaj czego się tak naprawdę bać, tylko każdy w Ciebie wierzy. Ty wierzysz w siebie, masz swoje umiejętności, grasz to, co potrafisz i wychodzi po prostu to, co wychodzi, czyli jak najlepiej może być.

"Mam nadzieję, że w tych dwóch ostatnich meczach dostanę swoje minuty"
 
-Między sobą gadaliśmy nawet, że dzisiaj musimy udowodnić wszystkim, że to, co się stało w Katowicach to był czysty przypadek, że jako Stal Rzeszów, ten projekt, który jest prowadzony, cała drużyna, chcieliśmy po prostu udowodnić, że to była totalna pomyłka, to, co tam się stało i że potrafimy dobrze grać w piłkę i w szczególności zdobywać trzy punkty, które są najważniejsze.
 
- Mam nadzieję, że w tych dwóch ostatnich meczach dostanę swoje minuty. Mam nadzieję, że tak jak dzisiaj od pierwszych minut zacznę grać i pokażę wszystkim, że tak naprawdę można na mnie stawiać w następnym sezonie od pierwszych minut na spokojnie. W szatni nawet troszkę sobie żartowaliśmy, że dzisiaj środek obrony to był tata z synkiem. Tata mi dużo podpowiadał. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, nie ma co ukrywać. Wspierał mnie i każda sytuacja była tak naprawdę oklaskiwana przez niego, więc bardzo dobrze wspierał mnie tylko uczyć się tak naprawdę od niego i przyjemność z nim grać.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

STALOWSKI ŻURAW 2024-05-15 21:55:45

KTO NIE SKACZE TEN Z RESOWI - HOP! HOP! HOP!
KTO NIE SKACZE TEN Z RESOWI - HOP! HOP! HOP!
KTO NIE SKACZE TEN Z RESOWI - HOP! HOP! HOP!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij