2024-05-11 22:05:23

Siarka Tarnobrzeg znowu zwycięska! Pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Siarka Tarnobrzeg pokonała na wyjeździe 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w meczu 29. kolejki 3. ligi gr. IV!

Siarka Tarnobrzeg pokonała KSZO! Podopieczni trenera Dariusza Kantora do przerwy, mimo przewagi na boisku, nie byli w stanie pokonać bramkarza rywali. KSZO, nastawione na kontrę starało się przede wszystkim zabezpieczać drogędo własnej bramki.

Po przerwie Siarka w końcu przełamała niemoc strzelecką i w 53. minucie wyszła na prowadzenie dzięki trafieniu Krystiana Szymbocha

W kolejnych minutach to gospodarze przejęli inicjatywę, szukając bramki wyrównującej. W końcu, w 78. minucie dopięli swego, gdy rzut karny skutecznie wyegzekwował Łukasz Mazurek

Końcówka meczu należała jednak do Siarki! Goście przeważali, stwarzali kolejne okazje, a w 87. minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Do siatki rywali trafił Kosei Iwao, jak się okazało ustalając tym samym końcowy wynik spotkania.

0-1 Krystian Szymbocha (53)
1-1 Łukasz Mazurek (78)
1-2 Kosei Iwao (87)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Klon - Lis, Domagała, Mazurek, Brągiel, Zimnicki, Kołoczek, Nawrot, Senko, Mazurek, Pisarek

Siarka Tarnobrzeg: Misztal - Iwao, Orlik, Feret, P. Lisowski, Jodlowski, D. Lisowski, Sulkowski, Szymocha, Kumorek, Cymerys