2024-04-20 19:20:43

Marek Zub: Kibice oglądali dwa mecze, w których wystąpiły trzy drużyny

fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów
fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów
 - Można powiedzieć, że kibice oglądali dwa mecze, w których wystąpiły trzy drużyny. Trzecią drużyną była Stal w drugiej połowie- mówił po remisie z Podbeskidziem Bielsko-Biała trener Marek Zub. 
 
- Mieliśmy dosyć specyficzny kalendarz. Trzy mecze u siebie pod rząd w tym derby i na podstawie tych ostatnich spotkań pojawia się wyraźna przestrzeń, żeby przeanalizować sytuacje. Mam tu na myśli podobny scenariusz pierwszej i drugiej części w naszych ostatnich meczach- mówił trener Marek Zub. 

Marek Zub: Pod koniec meczu trzeba było się obawiać nawet o jeden punkt

- Dziś powtórzyło się to z większą korzyścią dla przeciwnika. Pod koniec meczu trzeba się było nawet obawiać o ten jeden punkt, który na początku wydawał się bezdyskusyjny. To jest specyfika tej naszej gry, ale podłożem tego też jest brak dojrzałości naszej drużyny. Mamy dużą grupę młodych zawodników i to się z tym wiąże. 

Marek Zub: Kibice oglądali dwa mecze, w których wystąpiły trzy drużyny

- Dzisiaj graliśmy bez Sebastiena Thilla, którego rola w każdym momencie gry jest kluczowa. Nie chciałbym powiedzieć, że bez niego nie potrafimy sobie poradzić, natomiast w momencie gdy zaczyna się coś psuć potrzeba doświadczenia- mówił dalej Marek Zub. 
 
- Można powiedzieć, że kibice oglądali dwa mecze, w których wystąpiły trzy drużyny. Trzecią drużyną była Stal w drugiej połowie- dodał szkoleniowiec Stali Rzeszów. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

K R Nowski MC 2024-04-21 07:13:25

Ale wariat co on potoki. Stal jest słaba dlatego nie chcę im już kibicować

Edek edkowski 2024-04-21 10:21:03

K R Nowski MC masz racje

Marek Zupa 2024-04-21 13:09:30

Panowie ale komu kibicować jak moja resowia jest poniżej dna ? Chyba przeniese się na izolator boguchwala bo z pasiaków to już nic nie będzie

Konrad Zientek 2024-04-21 13:13:27

A idź pan w ch.uj z taką resowio, raz wygrywajom, później 3 razy przegrywajom, transparenty wieszajom i znowu wygrywajom... Mnie to się już w bani pierdzieli... Ja se na głogowie bende hodził

Mieczysław Kołodziej 2024-04-21 16:27:15

j*****c zks

K R Nowski MC 2024-04-21 16:28:57

Jo z hyznego jode tyla na mecz stali ,oni wygrywajo a zaroz remis jak to to ja p*******le tako stal

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij