2024-03-31 11:38:22

Michał Pazdan: KS Wiązownica rozegrał fajne spotkanie

Na zdjęciu Michał Pazdan, zawodnik Wieczystej Kraków i były reprezentant Polski (fot. @Chachlowska / Wieczysta Kraków / archiwum)
Na zdjęciu Michał Pazdan, zawodnik Wieczystej Kraków i były reprezentant Polski (fot. @Chachlowska / Wieczysta Kraków / archiwum)
- Fajne spotkanie, jeśli chodzi tutaj o drużynę Wiązownicy, bo na pewno gdzieś widać u nich przede wszystkim pomysł na grę. Są za linią piłki cały mecz i czekają na kontrę. Ok, strzeliliśmy te bramki, ale nie szło nam tak lekko jak w innych spotkaniach - powiedział Michał Pazdan, zawodnik Wieczystej Kraków, po wygranej w Wiązownicy 3-1.

- Jeśli chodzi o nasz mecz, to fajnie się nam ułożyło to spotkanie. Strzeliliśmy jedną, drugą bramkę, kontrolowaliśmy to spotkanie, ale trochę na koniec pierwszej połowy i na początku drugiej połowy nie byliśmy do końca skoncentrowani, bo parę razy mieliśmy proste straty i tutaj napędzaliśmy tylko zespół przeciwny - dodał Michał Pazdan, piłkarz Wieczystej Kraków.

- I to tak naprawdę wynikało z naszej niedokładności albo z naszych złych wyborów przede wszystkim. Ale w końcu uspokoiliśmy to spotkanie przy 3-1, "dokontrolowaliśmy". To są ciężkie mecze, bo w pierwszej rundzie graliśmy takie spotkania i przegraliśmy nie jedno - dodał.
 
- Dlatego ważne dla nas jest teraz, że idziemy do przodu, jeden mecz za drugim, gramy swoje i chwała tutaj chłopakom, że pomimo tego, że niby wszyscy mówią, że już awansowaliśmy to nie zostawiają tutaj miejsca na przypadek. Musimy zdobywać jak najwięcej punktów do końca sezonu.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

WP 2024-03-31 12:08:04

Jak by Wiązownica nie spała w pierwszej połowie to w drugiej mogło by być różnie

Olek 2024-03-31 15:18:32

Zgadzam się, w drugiej zagrali dużo lepiej. W pierwszej nogi powiązane

Abraxas 2024-04-01 08:02:23

Wiązownica to chyba rozegrała ?

~anonim 2024-04-01 09:45:33

WP gdyby po pierwszej połowie nie było prowadzenia w drugiej by zagrała Wieczysta dużo lepiej i wygrałaby bez problemu , bądzmy realistami .

Mozambik 2024-04-01 20:52:39

Sraly muchy na takie curwa kluby

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij