2023-11-27 21:17:36

Ireneusz Pietrzykowski po meczu z Pogonią Siedlce: Bezwzględnie zasłużyliśmy na zwycięstwo

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
 Stal Stalowa Wola pokonała Pogoń Siedlce 2-1 w meczu 19. kolejki 2 ligi. Zobaczcie, co na konferencji po tym spotkaniu mówił trener Ireneusz Pietrzykowski. 
 
 - Na pewno pierwsza połowa zdecydowanie dla nas. Na to ustawienie przeciwnika odpowiedzieliśmy troszkę innym graniem niż do tej pory. Ustawiliśmy Kowalskiego i Urbana na półprawym i półlewym środkowym obrońcy i tworzyliśmy tam przewagi, żeby wprowadzali piłki i mieli mocno wbiegać do drugiej i do trzeciej tercji, więc tam chcieliśmy tworzyć przewagi, szczególnie w początkowej fazie meczu dobrze to wyglądało- mówił Ireneusz Pietrzykowski. 
 

Ireneusz Pietrzykowski: W szatni czuliśmy niesprawiedliwość tego momentu

 
- Mieliśmy wtedy swoje sytuacje i powinniśmy wykorzystać wtedy dobry moment. Niestety nie potrafiliśmy tego zrobić i dostaliśmy bramkę. W szatni było duże napięcie, bo wszyscy czuliśmy niesprawiedliwość tego momentu- kontynuował trener Stali Stalowa Wola. 
 
- Druga połowa bardzo emocjonująca, dużo takiej gry box to box. Potrafiliśmy dogonić, potem strzelić bramkę na 2-1. 
 
- Lucjan Klisiewicz ostatnio nie ma liczb i kibice są z tego troszkę niezadowoleni. Natomiast praca jaką wykonuje dla zespołu, jest nieoceniona. Chcielibyśmy, żeby tych licz było troszeczkę więcej, natomiast jakość grania dla drużyny jest bardzo duża- podkreślił opiekun "Stalówki".
 

"Doświadczenie z tej rundy jest takie, że sędziowie mylą się w dwie strony"

 
- Nie widziałem tej sytuacji, nie umiem odpowiedzieć, odnosząc się do tego, co trener powiedział. Być może tak było. Doświadczenie z tej rundy jest takie, że sędziowie mylą się w dwie strony. Kilkakrotnie my czuliśmy się pokrzywdzeni i wydawało się, że błędy sędziowskiego powodowały, że nie wygrywaliśmy czy nie remisowaliśmy spotkań- mówił dalej Ireneusz Pietrzykowski. 
 
- Jeżeli rzeczywiście dzisiaj ten błąd nastąpił i nam pomógł, to tak w tej piłce jest. Rozumiem rozgoryczenie trenera, ale myślę, że patrząc na cały dzisiejszy mecz, to bezwzględnie zasłużyliśmy na zwycięstwo. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

RNI 2023-11-27 22:00:47

Brawa dla piłkarzy i trenera!

~anonim 2023-11-28 10:54:44

Wstydu nie masz stary kapciu

~anonim 2023-11-28 14:27:49

Brawa dla trenera!

anon 2023-11-29 08:11:39

wiadome ze zasłużyli grały bardzo dobrze pokazali sie dobrze walczyli sa mocni pogon nic nie pokazał ciekawego

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij