2023-11-27 12:53:00

Bartosz Zołotar, trener Wisłoki Dębica: Ciężko będzie tą kadrą obronić 3 ligę

fot. Daria Misiaszek
fot. Daria Misiaszek
Wisłoka Dębica przegrała 1-3 z Wiślanami Jaśkowice w ostatnim meczu rundy jesiennej. Zobaczcie jak to półrocze podsumował Bartosz Zołotar, szkoleniowiec "Biało-niebieskich" dla Wisłoka TV.
 
- Kończymy tę rundę w kiepskim stylu, bo przegraną u siebie. Graliśmy mocno okrojonym składem, bo dużo młodzieży wyszło na boisko. Przeciwnik był skuteczniejszy, grał prostą piłkę ale w tych warunkach należało tak grać. Nie chcę więcej mówić o meczu, bo to była kopanina w ciężkich warunkach - powiedział Bartosz Zołotar po meczu z Wiślanami Jaśkowice.

Bartosz Zołotar: Nasz budżet wygląda tak, a nie inaczej

- Chciałbym skupić się na całym moim pobycie w Wisłoce Dębica. W dwa okienka transferowe straciliśmy przeszło dwudziestu piłkarzy. W tym trzynastu w zimie. Natomiast Ci, którzy zostali dokoptowani w zimie później po pół roku otrzymali korzystniejsze oferty, niekoniecznie z wyższej ligi. Nasz budżet wygląda tak, a nie inaczej. Gramy takimi, a nie innymi zawodnikami. Cięzko będzie nam tą kadrą obronić trzecią ligę - dodał szkoleniowiec Wisłoki Dębica.

Bartosz Zołotar: Co z tymi piłkarzami, co ze mną? Teraz ruch należy do działaczy

- Teraz ruch należy do działaczy, żeby oni myśleli co w zimie. Co ze mną i co z piłkarzami? Nasz budżet jest na miejsce spadkowe. Trzeba "zakasać rękawy" i postarać się o wzmocnienia w zimie, jeśli myślimy realnie o pozostaniu w 3 lidze - mówi Zołotar.
 
- Na koniec chciałbym podziękować tym ludziom, którzy tu przed meczem pracowali. To są prawdziwy nasi kibice. To są ludzie, którzych na co dzień spotykam w klubie. Oni po trudnych meczach wlewają iskierkę nadziei, a po dobrych meczach potrafią się z nami cieszyć. Dziękuję tym którzy jeżdzą na wyjazdy oraz tym którzy dopingują nas w meczach domowych. Dla nich gramy i dla nich się staramy. Słabo nam to w tej rundzie wychodziło, ale to miejsce które zajmujemy to odzwierciedlenie naszych umiejętności - kontynuuje szkoleniowiec "Biało-zielonych".

Bartosz Zołotar: My się staramy, ale najwidoczniej brakuje nam umiejętności

- Wiosna była udana i każdy nas klepał po plecach. Teraz nie wszyscy tak uważają i "wieszają psy" na mnie oraz na piłkarzach. My na prawdę pracujemy i staramy się. Ci chłopcy dobrze wyglądają w tygodniu, ich praca bardzo dobrze wygląda. Ludzie którzy przychodzą na treningi to widzą, że my się staramy, ale najwidoczniej brakuje nam umiejętności - zakończył popularny "Zołek".
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij