2023-07-14 21:31:59

sparing: Okocimski Brzesko - Błękitni Ropczyce 0-7

Na zdjęciu Hubert Siepierski (fot. Błękitni Ropczyce)
Piłkarze Błękitnych Ropczyce rozgromili Okocimskiego Brzesko 7-0 w pierwszym przedsezonowym meczu sparingowym.

Zespół z Ropczyc pierwotnie miał zmierzyć się z Chemikiem Pustków, ale ostatecznie rywal zrezygnował z gry i przeciwnikiem Błękitny był Okocimski Brzesko (IV liga małopolska).

Czwatoligowiec z Podkarpacia wygrał bardzo pewnie strzelając rywalom aż siedem bramek.

Po dwa gole dla Błękitnych Ropczyce zdobył Mateusz Bieniek oraz jeden z zawodników testowanych, a po jednym trafieniu dorzucili Dawid Zawiślak, Hubert Siepierski i Oliwier Pociask.

W barwach Błękitnych Ropczyce pojawiło się kilku graczy testowanych - w zasadzie na każdą pozycję włączając w to bramkarza.

OKOCIMSKI BRZESKO - BŁĘKITNI ROPCZYCE 0-7

Bramki: Mateusz Bieniek 2, Zawodnik testowany 2, Dawid Zawiślak, Hubert Siepierski, Oliwier Pociask.

Błękitni Ropczyce: (I połowa): Testowany - Alan Ogrodnik, Alan Rudny, Bartek Darłak, Dawid Zawiślak, Dominik Ochał, Hubert Siepierski, Jakub Ogrodnik, Testowany, Testowany, Krzysztof Orzech;
(II połowa): Radosław Wojnowski - Testowany, Mateusz Bieniek, Michał Kukla, Miłosz Czarnik, Oliwier Pociask, Testowany, Piotr Hendzel, Szymon Walczyk, Testowany, Testowany.