2023-06-04 20:06:47

KS Wiązownica pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KS Wiązownica pokonała na własnym boisku KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 w meczu 32. kolejki 3. ligi gr. IV.

KS Wiązownica sprawiła nie lada sensację i po świetnym meczu pooknała u siebie faworyzowane KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Podopieczni trenera Kamila Witkowskiego wyszli na prowadzenie w 35. minucie za sprawą trafienia Arkadiusza Kasi.

W dalszej części pierwszej połowy goście starali się doprowadzić do wyrównania, jednak bezskutecznie.

Po przerwie kolejny cios wyprowadzili dobrze grający gospodarze. W 63. minucie Arkadiusz Kasia dobił wybroniony przez bramkarza gości rzut karny i KS prowadził w tym momencie 2-0.

KSZO zdołało zdobyć bramkę kontaktową w 90. minucie spotkania. Do siatki rywali trafił wówczas Bartosz Zimnicki

Goście rzucili się do ataku, chcąc doprowadzić do remisu, a gospodarze w świetny sposób to wykorzystali, zdobywając bramkę na 3-1. Wynik tego spotkania ustalił Michał Musik

1-0 Arkadiusz Kasia (35.)
2-0 Arkadiusz Kasia (63.)
2-1 Bartosz Zimnicki (90.)
3-1 Michał Musik (90+.)

KS Wiązownica: Budzyński - Tonia, Kapuściński, Markiewicz, Kordas, Janiczak, Mianowany, Kasia, Rak, Surmiak, Chełmecki
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Burek - Maidanevych, Chernii, Brągiel, Mazurek, Dumaniuk, Mężyk, Nawrot, Janaszek, Zdyb, Kafel
Sędziował: Patryk Świerczek