2023-06-04 19:06:26

Stal Stalowa Wola rozbiła Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola pokonała przed własną publicznością 5-0 Orlęta Radzyń Podlaski w meczu 32. kolejki 3. ligi gr. IV.

"Stalówka" rozgromiła przed własną publicznością Orlęta Radzyń Podlaski i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek 3. ligi gr. IV ma cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli Wieczystą Kraków.

Mecz ten znajdował się całkowicie pod kontrolą gospodarzy. Już w 24. minucie jego wynik otworzył Kosei Iwabe

Swój kapitalny fragment podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego fantastycznie wykorzystali, dokładając po dwóch minutach drugiego gola - tym razem strzelcem został Kacper Wydra

Zawodnicy ze Stalowej Woli w pierwszej połowie dołożyli jeszcze jedno trafienie, które w zasadzie rozstrzygnęło ten mecz. W 33. minucie gola strzelił Adam Imiela, i prowadząc 3-0 do przerwy gospodarze mogli w drugiej części meczu grać spokojnie.

I grali bardzo mądrze, nie pozwalając rywalom na zbyt wiele, a jednocześnie stwarzając sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki. Dwie z nich udało się gospodarzom wykorzystać.

W 62. minucie swoje drugie tego dnia trafienie dołożył Kosei Iwao, a w 74. minucie wynik spotkania na 4-0 ustalił Piotr Rogala.

Stal za tydzień mierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz i już wtedy może przypieczętować awans do drugiej ligi.

1-0 Kosei Iwao (24.)
2-0 Kacper Wydra (26.)
3-0 Adam Imiela (33.)
4-0 Kosei Iwao (62.)
5-0 Piotr Rogala (74.)

Stal Stalowa Wola: Smyłek - Soszyński, Imiela, Kołbon, Wydra, Szuszkiewicz, Banach, Iwao, Ziarko, Kowalski, Rogala
Orlęta Radzyń Podlaski: Kołotyło - Żukowski, Duchnowski, Błasik, Zając, Obroślak, Korolczuk, Szczygieł, Madembo, Kuźma, Aleksandrowicz
Sędziował: Piotr Rzucidło

Wyniki meczów 32. kolejki:

Artur 2023-06-04 20:53:32

Brawo za walkę i jeżdżenie na d****ach, bardzo dobra gra Stalówki,gdyby skończyło się 10 bramkami, Orlęta nie mogły by narzekać
Irek dał jednak odpocząć podstawowym grajkom wpuszczając młodzież.Atmosfera na meczu doping... mega!!!!
Za tydzień dopełnienie formalności z Wisłą i przed 22 wielka feta na stadionie

Marcin 2023-06-04 21:03:29

Wszyscy widzimy i bawimy sie Razem w sobote od 19.38 . Bojcie sie Chamy do 2 Ligi Wracamy . Doping dzisiaj Fantastyczny i Caly Stadion dopingowal . Wszyscy dlugo po meczu zostali , by podziekowac Pilkarzom . BRAWO !!!!

TylkoZKS 2023-06-04 21:14:29

Teraz dostawić dodatkowe trybuny jak na meczu z Portugalią i na oczach 4 tys. kibiców żegnamy 3 ligę.

~anonim 2023-06-04 21:14:29

Surma był do nich za miękki i im matkował. Wszyscy na Wisłę 10 czerwca 19:38. Myślę że będzie trzeba zaopatrzyć stadion w przenośne trybuny bo tyle będzie chętnych.

Duma Rzeszowa 1944 2023-06-04 21:41:28

Wystarczy żeby Stalówka wygrała jeden z dwóch ostatnich meczy i tak zdobedzie awans przy 6pkt Wieczystej punkt przewagi więc można już schłodzić szampany.

S K 2023-06-04 22:09:36

Brawo dla całej drużyny i TRENERA

Kibic 2023-06-04 22:19:14

No dzisiaj to doping dupsko urywał. Brawo.

LIS 2023-06-05 06:20:36

2 LIGA DLA BIEDAKÓW

Erikson 2023-06-05 09:24:13

Stalówka zagrała jak mistrz z uczniem. Pod pełną kontrolą. Spokojne zwycięstwo. Szacunek dla kibiców Orląt, że przyjechali w niezłej grupie i pomimo wyniku dopingowali cały czas. No brawo. Miejscowi szalikowcy mogliby troszkę spokojniej podchodzić do meczu z takim rywalem (grał on samą młodzieżą) i nie krzyczeć co chwilę "k.... pokonamy", są dzieci na trybunach, nie ma sensu.

bolek 2023-06-05 13:12:41

Brawo STALÓWKA.Wreszcie jesteśmy tam gdzie nasze miejsce.A w przyszłości kto wie.

bolek 2023-06-05 13:16:43

Brawo STALÓWKA.Wracamy tam gdzie nasze miejsce.A przyszłości kto wie.BRAWO.

~anonim 2023-06-05 13:42:41

Erikson uważasz, że przesadzaliśmy? To oglądnij sobie kiedyś jakiś mecz jak Stalowka grala na Orlętach. Jestem przekonany ,że zmienisz zdanie.

1908 2023-06-05 17:55:57

Czemu to lesne gowno znów gra puchar puchar u siebie. Przecież Powinni w Sieniawie lub na neutralnym boisku? Dalej chamidła pompujcie balonik za rok tu wrocicie!

1938 2023-06-05 21:00:16

Mamy dopiero poniedziałek a już ponad 1000 biletów sprzedanych na Wisłę Sandomierz

Do 1938 2023-06-06 12:41:56

Swietna wiadomosc .Komplet , abardziej licze na NADKOMPLET publicznosci w sobote na swiecie pilki noznej w Stalowej Woli . Trzeba jeszcze do tego doliczyc wszystkie Karnety , ktore zostaly sprzedane na sezon !!!!!!!!!!

1938 2023-06-06 16:07:51

Na tą chwilę mamy ponad 1800 miejsc zajętych na Wisłę. Dosyć szybko to idzie.

~anonim 2023-06-06 20:12:55

Do 1908 a wieśniaki z dembicy dalej po wsiach będą jeździć do tego się nadajecie sieroty bez pieniędzy stadionu i kibiców razem z tymi drugimi wsiokami z wielowsi na szczęście Stalówka opuszcza tą gów nianą ligę a wszelkim burakom z siarkopola i wywłoki pozostanie skomlenie w necie STF i wszystko w temacie

1938 2023-06-06 21:34:40

Zostało już niecałe 800 wolnych miejsc czyli zajętych jest już ok. 2700. Czyżby powtórka frekwencji z Wieczystej?