2023-05-24 16:22:08

Czy Ireneusz Kwieciński odpowie za sytuację na torze w Krośnie? Niedługo zapadną decyzje

fot.Mateusz Sądy
fot.Mateusz Sądy
Już niedługo zapadną decyzje odnośnie kar dla Cellfast Wilków Krosno za niewłaściwe przygotowanie toru. Spora odpowiedzialność spadnie na trenera, Ireneusza Kwiecińskiego.
 
Ostatni mecz Cellfast Wilków Krosno został przerwany po 9. biegach, a wczoraj licencja na tamtejszy tor została zawieszona przez Główną Komisję Sportu Żużlowego. Zwołana została w trybie pilnym Komisja Orzekająca Ligi, która zajmie się tą sytuacją. Wszystkie decyzje mają być znane do siedmiu dni.
 
Z pewnością klub będzie musiał zmierzyć się z wysoką karą finansową, a za złe przygotowanie toru może odpowiedzieć trener Wilków- Ireneusz Kwieciński, który podpisywał dokumenty potwierdzające dobry stan toru. Nieoficjalnie, może on zostać zawieszony do końca sezonu i obejrzeć resztę meczów w telewizji.
 
Jak czytamy na stronie sportowefakty.pl, krośnianie odpowiedzą także za  zaniechanie w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa dla zawodników drużyny przeciwnej oraz komisarza technicznego. "W ich stronę leciały kamienie, a przedstawiciele gospodarzy działali bardzo powoli i nie byli w stanie wpłynąć na swoich fanów."

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij