2023-05-24 14:34:00

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Cellfast Wilkami Krosno [Zapowiedź 7. kolejki]

Już w najbliższy piątek Wilki Krosno zmierzą się z Betard Spartą Wrocław! (fot. Wilki Krosno)
Już w najbliższy piątek Wilki Krosno zmierzą się z Betard Spartą Wrocław! (fot. Wilki Krosno)
Przed kibicami żużla półmetek rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Cellfast Wilki Krosno w piątek (26.05) zmierzą się na wyjeździe z BETARD Spartą Wrocław jak dotąd nieprzegraną drużyną w ligowych staraniach. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:30.
 
Betard Sparta Wrocław w obecnym sezonie nie schodzi ze zwycięskiej ścieżki i z pewnością jej zawodnicy będą chcieli podtrzymać tę passę. Cellfast Wilki Krosno mają przed sobą bardzo trudne zadanie, ale na pewno są mocno zmotywowani, żeby urwać punkty obecnemu liderowi rozgrywek PGE Ekstraligi. Będzie to trudne zadanie do wykonania, lecz obecna forma Jasona Doyla oraz Andrzeja Lebiediewa z poprzedniego meczu napawa optymizmem przed najbliższym spotkaniem.
 
Warto zaznaczyć, że występy w barwach wrocławskiej Sparty mają za sobą wcześniej wspomniany Andrzej Lebiediew oraz Vaclav Milik, których wiedza na temat toru we Wrocławiu może się bardzo przydać w piątkowym starciu. Skład, jakim dysponuje BETARD SPARTA Wrocław jest niezwykle mocny, czego efektem jest brak porażki w ligowych poczynaniach. Zapewne czekają nas ciekawe emocje we Wrocławiu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij