2023-04-22 22:13:28

Bez emocji i bez bramek! Resovia zremisowała z Puszczą Niepołomice

Apklan Resovia zremisowała bezbramkowo z Puszczą Niepołomice. Nie było to porywające widowisko, a zarówno emocji, jak i sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Niewątpliwym faworytem tego spotkania byli gospodarze, co jednak zupełnie nie potwierdziło się w pierwszej części tego spotkania. Obie ekipy rozpoczęły dość spokojnie, próbowały konstruować swoje ataki, jednak zarówno Puszcza, jak i Resovia lepiej wyglądały w defensywie i sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo.

Był to typowy mecz walki i żadna z drużyn nie potrafiła przejąć inicjatywy. W końcówce pierszej połowy swoich szans z dystansu szukali rzeszowianie, próbował uderzać Bartłomiej Wasiluk, a potem Maciej Górski, jednak ciężko tu mówić o jakimś większych zagrożeniu pod bramką Kewina Komara.

Po zmianie stron emocji było już nieco więcej, zdecydowanie ruszyli gospodarze i w 53. minucie wypracowali sobie najlepszą okazję w tym meczu. Z rzutu wolnego świetną piłkę w pole karne posłał Jakub Serafin, znakomicie główkował jeden z piłkarzy Puszczy, jednak przy słupku futbolówkę zatrzymał Branislav Pindroch.

W kolejnych minutach nadal lepiej radzili sobie gospodarze, w 64. minucie zza pola karnego próbował uderzać Konrad Stępień, jednak nie trafił w światło bramki. Sześć minut później znów groźnie zrobiło się pod bramką Pindrocha, Tomalski zagrał w pole karne do Kamila Zapolnika, ten jednak nie zamknął tego podania i nadal na tablicy wyników wciąż widniał remis.

W 74. minucie kolejny raz znakomitą interwencją wykazał się golkiper Resovii, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnie główkował Tomasz Wojcinowicz. W końcówce swoich szans szukali jeszcze podopieczni Mirosława Hajdo. Dogodna sytuacja pojawiła się w 88. minucie, kiedy tuż za polem karnym sfaulowany został Pedro Vieria. Z rzutu wolnego o gola mógł pokusić się Kamil Antonik, jednak jego uderzenie minęło bramkę.

Ostatecznie do ostatniego gwizdka nie doczekaliśmy się bramek i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem.

Puszcza Niepołomice: 1. Kewin Komar - 5. Konrad Stępień (85, 21. Michał Koj), 4. Tomasz Wojcinowicz, 27. Łukasz Sołowiej, 3. Roman Jakuba - 11. Émile Thiakane, 14. Jakub Serafin, 6. Marcel Pięczek (61, 10. Hubert Tomalski), 18. Lucjan Klisiewicz (46, 25. Kamil Zapolnik), 30. Adam Kramarz (46, 44. Dominik Frelek) - 45. Rok Kidrič (62, 19. Jakub Stec).

Apklan Resovia: 1. Branislav Pindroch - 4. Rafał Mikulec, 35. Karol Chuchro, 87. Ruben Hoogenhout, 17. Radosław Adamski - 98. Kamil Antonik, 6. Bartłomiej Wasiluk, 99. Radosław Kanach, 10. Marek Mróz (66, 59. Mehdi Lehaire), 42. Bartłomiej Eizenchart (75, 90. Pedro Vieira) - 16. Maciej Górski (75, 21. Jakub Sylvestr).

żółte kartki: Kidrič, Frelek - Eizenchart, Górski.

Wyniki meczów 28. kolejki:

Tabela Fortuna 1 ligi:

Cenny punkt z trudnym rywalem, za tydzień zgarniamy pełną pulę z tymi ofermami bez kibiców!

Stara wiara 2023-04-22 22:21:12

Brawo Resovio

Dej dej dej 2023-04-22 22:25:03

Zapytaliscie sie wczesniej dumy spod tamy czy mozecie zremisowac? Lepiej oddac walkowerem I dac zadaszona trybune bo nie przestana pisac po Polsce. Dali klatke chca trybune, nizly tupet maja "króle".

Łajzy 2023-04-22 22:26:34

Do Ssk i co lamusie , wczoraj pisałem że pojedziecie do Niepołomic i zobaczymy na co was stać ... To pokazaliście łajzy . Mieliście pogodę top , godzinę top do tego sobota...i nawet nie było 100os , przypomnę Stali było 350 . Nie napinaj się tak bo na twoim miejscu mi by było głupio zwyczajnie cokolwiek pisać . No chyba że ci fajka staje jak się dowartościujesz w internecie .. ale w realu jest jak jest :)

Cenny punkt 2023-04-22 22:28:09

Na pewno do zdobycia tego punktu przyczyniła się baaardzo liczna grupa kibiców z Rzeszowa, którzy zawsze i wszędzie wiernie i dzielnie wspierają swoją drużynę. Czy to na wyjazdach czy u siebie. A już na pewno nie stawiają żadnych warunków klubowi, ani też wcale klub nie dokłada się do wyjazdów. A nawet jak się dokłada, to po wpuszczeniu 4k kibiców stali zarobią na wrogach tyle, że bilety będą dalej po złotówce i będą jeździć za darmo przez następne 5 sezonow. Oh wait...

Klatka=Klatka 2023-04-22 22:30:18

A oni Dalej placza...

DeRRby dla Resovii 2023-04-22 22:33:52

Jak na ten sklad który był mocno mieszany ważny 1 pkt

Res1905 2023-04-22 22:35:06

Jak tu wytłumaczyć zardzewiałym garbusom spod tamy, że u nich z "kibicami" jest podobnie ja na meczach żużla: 80% podrzeszowskie wioski a 20% Nowe Miasto.
Ale niech się pucują dalej.

~anonim 2023-04-22 22:36:30

Mecz Walki? Przecież to był tak bezbarwny i kiepski mecz obu drużyn ze kto go oglądał to raczej robił to za karę. 1 punkt zawsze trzeba uszanować ale co robi Sylwestr i Kanach w 1szej drużynie to nie mam pojecia. Oczy krwawiły.

Ssk 2023-04-22 22:37:12

Kto pytał, gdzie i ile was było, my to mamy daleko w c****ju, to wy się bardziej interesujecie nami niż sami sobą, kompleks Resovii która was biła dziesiątki lat.

@ssk 2023-04-22 22:42:53

Pajacu pojechaliście w 140 ludzi do Katowic i połowa z was po necie się wozi jakie to z was wielkie wyjazdowicze. Kompleksy, wieczne kompleksy

~anonim 2023-04-22 22:46:56

Jedno trzeba przyznać!Więcej resovii na wyjeździe niż u siebie:)Tyle w temacie!!!

Ssk 2023-04-22 22:49:57

Od 4 ligi jeździliśmy w liczbach 60-100os, zdarzały się wyjątki. U was znalazło się dużo kibiców sukcesu, którzy przyszli tylko że względu na wyniki, 2 sezony w pierwszej lidze i wrócicie do swoich starych liczb czyli podobne jak te powyżej.

Erynia 2023-04-22 22:54:30

Stal od lat nie istniała w Rzeszowie kibicowsko. Mają teraz swoje 5 minut i ogłaszają to na wszystkie strony. Kibice sukcesu, połowa to sezonowy.

Do Res1905 2023-04-22 23:14:39

Ty tępy pasiasty półgłówku to ja ci przypomnę kto wam liczby robił w latach waszego prosperity: Boguchwała, Sędziszów, Głogów, Malawa, Łańcut. A ty pajacu śmiesz gadać że 80% to podrzeszowskie wioski? Żal dupę ściska że na tereskę nie chodzą? Dodatkowo kto wam robił liczby jak nie zgody tj Sanok, Jarosław , Łódź, Stalowa a mordę drzecie że pół Polski ze Stalą cholerni hipokryci. Temat u was że Stal chce trybunę za klatkę z tego co wiem to gdyby klatka była zajęta przez was to kolejna pula biletów miała trafić do was, ale nawet klatki nie wypełniliście. Pasiaste buce.

Merfi 2023-04-22 23:30:32

Erynia że Stal nie istniała to cię chyba lekko poniosło nigdy nie było takiej przewagi jakościowej jak teraz jest na naszą korzyść . Nie istniejecie już prawie 10 lat , żyj dalej wspomnieniem , bo jeszcze długo nie będziecie mieli podejścia do Stali ...

Med 2023-04-23 00:01:05

Ciagle odwracacie kota ogonem i opowiadacie co było ponad 10 lat temu, otwórzcie oczy błazny. Nie ma was nie od wczoraj i nie będzie jeszcze długo. Umowa przed sezonem między klubami byla prosta, ile biletów będziecie potrzebować tyle dostaniecie. Nie sprzedaliście pierwszej puli nawet w połowie, a teraz wypisujecie bzdury w internecie i szantazujecie swoj klub, który chciałby przeznaczyć te bilety z prostego powodu czyli zarobku.
Czekamy na transparent PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.
Powtórzę się raz jeszcze NIE ISTNIEJECIE szczury i te wpisy nic nie zmienia. Widzimy się w sobotę.

Muł z tamy 2023-04-23 00:40:30

Hej stalowy wypiera...ć do klatki ,wiem że wad to boli ale takie są realia,w mieście Rzeszów przetarg już trwa pół roku,wam zależy żeby do tego nie doszło więc siefzdzie w klatce,haha jako goście niechciani

~anonim 2023-04-23 01:54:14

Kordys, kuRRwy masz w domu pajacu.

~anonim 2023-04-23 01:57:40

Pejsovia Boguchwała. Kmity. Tyle w temacie.

Przetarg 2023-04-23 09:51:07

Przetarg trwa pól roku i powiedz mi pejsie garbaty czy sa jakieś wiążące decyzje? Same nieścisłości. Będziecie widzieć nowy stadion jak świnia niebo. Jak pójdziesz na derby to zakryj twarz pasiasta szmata, bo koledzy z firmy Cie rozpoznają i wp*******l spuszcza, jak zresztą już niejednemu

3:4 2023-04-23 10:13:27

Chłopcy sezonowcy spod tamy za tydzień zero wyjazdowe :D
I to na najważniejszym meczu w sezonie dla ich drużyny:)))
Sral Rzeszów = stan umysłu

Ile 2023-04-23 11:03:01

Do kumatych poszło już te 300 biletów czy nadal nie bo bym poszedł ale taka mała grupą to się boję, bo to teren Stali i mogą nas zbic :(

~anonim 2023-04-23 12:24:53

Jak wy możecie stawiać zarzut że klub do autokaru dopłaca kibicom. Do Boguchwały osrani jeździliście autokarami opłaconymi przez klub i wtedy było git, jeszcze wyzywaliście kierowcę czy już k*****o zapomniałaś jak szyberdach otwierałaś. Jebańce pierwszy rok ważniejsze w pierwszej lidze my tu już gramy 3 lata jako jedyny klub który nie może grać na swoim stadionie utrzymujemy średnią frekwencję Po trzech latach k*****a grania u was a wy śmiecie cokolwiek porównywać. Was Po 3 latach na Wyspiańskiego to byłoby z 50 dziadków i kobiet. Trwamy i będziemy a jak budowa nie wyjdzie to nawet spadniemy żeby do siebie wrócić i za kilka lat sytuacja wróci do normy znowu będziecie lizać rowy może już nie pana C., chociaż czemu nie

Miastowy 2023-04-23 13:53:46

Skala rozdawnictwa biletów na derby przechodzi ludzkie pojęcie. Rozumiem, że ktoś komuś po znajomości załatwi jakąś wejściówkę, ale to co się dzieje w wydziałach urzędu miasta to jest jakaś masakra. Aż tak źle jest z tą Resovią, że musi zapełniać trybuny w ten sposób?

Hmm 2023-04-23 14:24:43

Przecieś rozdawnictwo biletów to trend zapoczątkowany przez sral a skali na jaką zrobili to w pamietnym meczu z Podhalem, chyba nikt długo nie przebije.