2023-02-04 19:28:46

sparing: SPEC Stal Łańcut - MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0

Stal Łańcut wygrała drugi mecz kontrolny. Tym razem pokonała Sokoła Kolbuszowa Dolna 2-0.

Stal Łańcut w drugim meczu kontrolnym zmierzyła się ze swoim ligowym rywalem- Sokołem Kolbuszowa Dolna. Wynik spotkania otworzył w 40. minucie Oskar Majda, który umieścił futbolówkę w siatce po dograniu Kacpra Kołodzieja.

W 70. minucie Oskar Majda po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a tym razem asystował mu Eliasz Płocica. Podopieczni Krzysztofa Koraba nie wypuścili już zwycięstwa z rąk i wygrali drugi sparing w zimowym okresie przygotowawczym.

SPEC Stal Łańcut - MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 (1-0)

1-0 Oskar Majda (40)
2-0 Oskar Majda (70)

SPEC Stal Łańcut:
I połowa: Szpindor - Stryczek, Kocój, Makowski, Kołodziej, Majda, Skała, Paczocha, Buć, Daniel, Róg.
II połowa: Słysz - Cwynar, Kocój, (Mączka), Kmuk, Płocica, Skała, Wójcik, Mach, Stopyra Buć, Róg