2023-02-04 21:02:31

sparing: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1-1

W drugim meczu kontrolnym dzisiejszego dnia Stal Rzeszów zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 1-1.

W pierwszym kwadransie lepsze sytuacje stwarzali sobie piłkarze Stali Rzeszów, jednak nie udało im się zamienić ich na bramkę i w 37. minucie to Stal Stalowa Wola wyszła na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Kosei Iwao.

W 54. minucie w polu karnym sfaulowany został Kacper Pilchta i arbiter wskazał na wapno. Rzut karny pewnie wykorzystał Patryk Małecki i doprowadził do wyrównania. Dwie minuty przed końcem tego meczu  Małecki mógł po raz drugi wpisać się  na listę strzelców. W stuprocentowej sytuacji lepszy okazał się jednak golkiper "Stalówki" i więcej goli w tym meczu już nie zobaczyliśmy.

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1-1 (0-1)

0-1 Kosei Iwao (37)
1-1 Patryk Małecki (54-karny)

Stal Rzeszów: Bieszczad (46' Raciniewski) - Polowiec, Synoś (81' Łysiak), Pajnowski, Miłosz Kaczor (81' Galara) - Kotwica, Piotrowski - Łyczko, Małecki, Plichta (60' Manolo), Szczypek

Stal Stalowa Wola:
I połowa:Smyłek ,Banach, Hudzik, Pikuła, Kowalski, Stępniowski, Soszyński, Olszewski, Wydra, Imiela, Iwao
II połowa: Furman,Konefał,Szifer, Grasza, Kucharczyk, Wojtak, Duda, Kołbon, Ziarko, Filipchuk, Lebioda, Grabarz
Bramkarze grali po 30 min w kolejności: Smyłek, Furman, Konefał

W pierwszej połowie to Stal Rzeszów nie oddała strzału na bramkę Stali Stalowa Wola.

`Brawo Sztab! 2023-02-04 21:40:35

Czy ktokolwiek zauważył dość istotny fakt ze poza Małeckim i Bieszczadom w tym sparingu grali juniorzy ze starszych CLJtek i rezerw 4ligowych czy każdy jak widzi napis Stal Rzeszów to ślepo jak leming powtarza się bzdury!? Śmieszne te komentarze tak jak przy sparingu z Motorem w którym skład był cały czas dotowany.

Bardzo fajnie, że mogli się znów zaprezentować młodzi z tak dobrej strony i udowodnić jak dobre szkolenie jest w Akademii i SMS Stali Rzeszów. Brawo, oby tak dalej.

Kenes 2023-02-04 21:55:56

Hahaha, bez komentarza!

Kamil 2023-02-04 21:57:12

Obie drużyny testują proste. Ale fajnie jest że obie grają piłkę a hlopaki z Hutniczego miasta budują fajna pakę do walki o awans do 2 ligi

Ogólnie 2023-02-05 02:33:39

Ten sparing pierwotnie był określony jako mecz Stali SW z Stal II Rzeszów ale się chłopy ze stalowej oburzyły że to dla nich jakaświata ujma i dla picu podano że to sparing ze Stalą 1 :)

Rz 2023-02-05 05:23:36

Wy wszystkie mecze gracie rezerwami i juniorami a te chłopaki z hutniczego miasta rowerowego co was tłukli przes 20 lat po czapach

~anonim 2023-02-05 09:00:57

Nie no nie takie znowu rezerwy. Pajnowski, Bieszczad, Małecki, Połowiec, Kotwica to są zawodnicy mający za sobą występy w 1 lidze. Zagrało też kilku kandydatów do kadry chociażby jak Manolo.

ObsRRańxce 704 2023-02-05 09:07:38

A Wy wszystkie 1-szym składem i od takich ekip jak Motor dostajecie po 5-0 w palę albo ledwo remis z Rumuńską b-klasą. Pozostały komentarz zbędny:)

DNO 2023-02-05 09:51:44

I kolejny raz placzki ze stali ze grali rezerwami, to co w jeden dzień 2 mecze i w obu rezerwami? Co za kondomy bez wstydu. Całe życie poniżani garbatej stali fani.

Granat 2023-02-05 10:12:42

Wieczysta może mieć poważne trudności ze stalową. Patrząc na ich grę , raczej mocno stawialbym na Stal jako awans do drugiej ligi.

Stalowy 2023-02-05 13:41:07

Rezerwy Stali grały z Gorliczyną.Więcej szacunku biała mewo i trochę weź na wstrzymanie.

trener stali 2023-02-05 13:43:10

Do tej pory mnie to boli i nie mogę jeść i nie mogę spać stal-Resovia 3-4

trener apklanu 2023-02-05 18:34:06

do tej pory podszywam się pod różne postacie i wspominam wygraną w barażach. wszak jest no nasz jedyny sukces. tyle lat gry bez historii i sukcesów powoduje ogromny ból d****y i wielki kompleks STALI. Mnogość ich sukcesów i poziom jaki reprezentują powoduje u mnie z żalu i zazdrości biegunkę, spiekoty hemoroidów i przykurcz penisa.
My oszukiwaliśmy w barażach oni wygrali ligę i awansowali z 1-szego miejsca, my na farcie z Bełchatowem i Covid-owych ulgach kolejny sezon krwawo walczymy o utrzymanie a oni jako beniaminek idą po swoje i dawno zostawili nas w tyle i będą walczyć o baraże, my wygraliśmy ledwo co baraże i to nasz największy sukces a oni grali w Ekstraklasie i zdobyli Puchar Polski. my ściągamy ciapany szrot z zagranicy oni wzmacniają się młodymi, nawet nasz najlepszy kopacz junior Bąk dopiero nauczył się kopać jak posiedział 2 lata w Stali, oni opanowują wszystkie roczniki w CLJ-tkach, rezerwy ligę wyżej a my co najwyżej mamy JUNIORÓW W TOALETACH SZATNI GOŚCI. oni grają u siebie a my jak bez stadionowe kundle gościnnie na terenie największego wroga, oni mają struktury, zarządzani i konkretnego sponsora my mamy półgłówków w ratuszu i niekompetentnych debili w zarządzie. Nas zakładał żyd za szekle z Izraela na ziemiach darowanych przez synagogę a potem partyjniacy i wojskowi przejęli nasz klub, oni powstali z siły przedsiębiorstwa opartego na ciężkiej pracy i solidnych Polskich podwalinach, my mamy czerwone psiaczki bo nam tak d****a krwawi z zazdrości a oni kolorystykę w ton herbu naszego kochanego miasta Rzeszowa.. Można tak wymieniać w nieskończoność.

Wylwam tu swoje kompleksy i żale bo mnie zazdrość zżera na temat STALI. Nie potrzebnie się zgodziłem, trzeba było pójść na zasiłek, mniejszy wstyd.

Z głębokim żalem Miron Hajdo

:) 2023-02-06 13:19:35

..Trzeba przyznać, że Stal Rzeszów dość aktywnie przepracowała zimowy okres przygotowawczy. Trener Myśliwiec starał się też traktować sparingi jak mecze ligowe. Bywały dni, że stalowcy rozgrywali po dwa sparingi. Wtedy szansę otrzymywały dwie jedenastki, więc można było też zobaczyć w grze wielu zawodników z drużyn młodzieżowych lub dotychczasowych rezerwowych. Wydaje się też, że dość łatwo będzie rozszyfrować wyjściową jedenastkę na rundę wiosenną. Tutaj 37-letni szkoleniowiec nie będzie przewracać kadry meczowej do góry nogami. Ostatecznie zima kończy się dla rzeszowian na dwóch wygranych, czterech remisach i jednej przegranej..