2023-02-04 19:42:22

Adam Majewski przed meczem z Radomiakiem Radom: Zespół Radomiaka jest naszym zupełnym przeciwieństwem

  Już w niedzielę PGE FKS Stal Mielec zmierzy się z Radomiakiem Radom w ramach 19 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem powiedział szkoleniowiec drużyny z Mielca. 
 
- Pierwsza kolejka się odbyła, wszyscy na nią czekali, nie wiem, czy jesteśmy zadowoleni do końca, patrząc na przebieg spotkania, myślę, że ten remis i punkt zdobyty jest dla nas rezultatem korzystnym. Dla kibiców myślę, że było to niezłe spotkanie, kilka sytuacji, mecz był płynny, typowo piłkarski. Oczywiście Lech nadal jest Mistrzem Polski, dlatego na przestrzeni całego sezonu rozegraliśmy z nim już dwa spotkania i zdobyliśmy cztery punkty. Uważam, że to bardzo dobry wyczyn i pewnie nikt się tego nie spodziewał, dlatego każdy punkt z dobrą drużyną dodaje dalszej motywacji- powiedział Adam Majewski.
 
- Analizowaliśmy spotkanie Radomiaka z pierwszej kolejki, akurat w tym meczu myślę, że Radomiak wybrał bardziej opcję defensywną, skupił się na obronie, średniej, niskiej przechodząc z gry do kontrataku. Ma oczywiście wielu zawodników nieobliczalnych, ofensywnych dlatego musimy być czujni i zobaczymy, jak podejdą do spotkania z nami, będą grali na własnym stadionie, dlatego to może być zupełnie inny mecz- mówił szkoleniowiec Stali Mielec.
 
- Myślę, że zespół Radomiaka Radom, patrząc globalnie, jest naszym zupełnym przeciwieństwem. W naszej kadrze jest tylko kilku obcokrajowców, natomiast zespół Radomiaka jest cały czas w przebudowie, tych obcokrajowców jest mnóstwo. Jest to zespół, który jest bardzo solidny, który jest niebezpieczny na własnym boisku, niestety murawa na stadionie w Radomiu nie należy do najlepszych, dlatego mam nadzieję, że nie będzie przeszkadzała w grze. Jest to zespół, który jest groźny przy stałych fragmentach gry, właśnie w fazach przejściowych i w grze z kontrataku- powiedział trener, Adam Majewski.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij