2023-02-04 14:13:00

sparing: Motor Lublin - Stal Rzeszów 1-1

Stal Rzeszów zremisowała z Motorem Lublin 1-1 w pierwszym meczu sparingowym zaplanowanym na sobotę 4 lutego.

W meczu sparingowym pomiędzy Motorem Lublin a Stalą Rzeszów padły dwie bramki. Oba gola zostały zdobyte z rzutów karnych. Najpierw w 43. minucie "jedenastkę" na gola zamienił Rafał Król i gospodarze zeszli na przerwę prowadząc. Natomiast trzy minuty po zmianie stron pewnym egzekutorem rzutu karnego był Piotr Głowacki.

Był to już drugi sparing Motoru w ten weekend. W piątek podopieczni Goncalo Feio przegrali 0-3 z Górnikiem Łęczna. Natomiast piłkarze Daniela Myśliwca zmierzą się jeszcze ze Stalą Stalowa Wola. Początek meczu o godz. 18 w Nowej Wsi.

Motor Lublin - Stal Rzeszów 1-1 (1-0)

1-0 Rafał Król (43-karny)
1-1 Piotr Głowacki (48-karny)