2023-02-04 08:26:17

sparing: JKS Jarosław - Polonia Przemyśl 2-3

JKS Jarosław przegrał z Polonią Przemyśl 2-3 w meczu sparingowym. Mecz został zakończony 10 minut przed czasem z powodu obfitych opadów śniegu.

Piłkarze JKS-u Jarosław prowadzili do przerwy 2-0 po trafieniach Piotra Pindaka i Kamila Bały.

Druga połowa należała do Polonii, która odrobiła straty z nawiązką, a mogła wygrać jeszcze wyżej, gdyby rzut karny wykorzystał Krystian Solarz.

Gola dla Polonii Przemyśli zdobyli Kamil Janas (z karnego) oraz Hryhorij Zanko.

Mecz od początku toczył się w trudnych warunkach pogodowych, ale w końcówce opady śniegu zrobiły się tak obfite, że trenerzy zdecydowali się zakończyć sparing po ok. 80 minutach gry.

JKS JAROSŁAW - POLONIA PRZEMYŚL 2-3 (2-0)

1-0 Piotr Pindak
2-0 Kamil Bała
2-1 Kamil Janas (karny)
2-2 Hryhorij Zanko
2-3 Piotr Kuźniar

JKS Jarosław: Makowski - Ptasznik, Baran, Szakiel, testowany - Chrupcała, Sobolewski Pindak, Bała - Pawlak, Socha oraz Guridov, Dubaj, Saramak, testowany, Ploshin, Pakuła, Stankiewicz, Dusiło.

Polonia Przemyśl: Kuźma (70. Maciewicz) - Solarz, Zanko (65. H. Błahuciak), Konowalik - D. Janas (75. Hula), Kushnir (46. R. Błahuciak), Kazek, K. Janas - Walczyszewski (75. testowany), Kolesnik, Sychevskyi.