2023-02-04 14:49:34

sparing: ZKS Unia Tarnów - Karpaty Krosno 2-2

W piątym meczu sparingowym podczas zimowych przygotowań Karpaty Krosno zremisowały z trzecioligową Unią Tarnów 2-2.

Lider 4 ligi podkarpackiej ma za sobą kolejny mecz kontrolny. Dziś podopieczni Dariusza Liany zremisowali z trzecioligowcem z Tarnowa.

Karpaty wyszły na prowadzenie już w 15. minucie, kiedy do siatki rywali trafił Grzegorz Gawle. Jeszcze przed przerwą Unia Tarnów doprowadziła do wyrównania. W 40. minucie na listę strzelców wpisał się Szymon Adamski i po pierwszych 45 minutach był remis 1-1.

W 53. minucie to drużyna z 3 ligi objęła prowadzenie, kiedy na listę strzelców wpisał się Viktor Putin. Karpaty jednak nie odpuszczały i w 70. minucie Szymon Dziadosz doprowadził do wyrównania, zamykając tym samym wynik tego meczu.

ZKS Unia Tarnów - Karpaty Krosno 2-2 (1-1)

0-1 Grzegorz Gawle (15)
1-1 Szymon Adamski (40)
2-1 Viktor Putin (53)
2-2 Szymon Dziadosz (70)

Karpaty Krosno: M. Krawczyk - D. Baran, M. Stasz, M. Gul, S. Duda - Sz. Stasik, D. Król, D. Jędryas, Sz. Dziadosz, G. Gawle - K. Radulj oraz K. Gierlicki, K. Wajs, K. Paczkowski, M. Fundakowski, M. Szafran, K. Głód, M. Smoleń, J. Kloc