2023-01-28 13:15:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - TEXOM Sokół Sieniawa 3-1

Piłkarze Stali Stalowa Wola w sobotę rozegrali mecz towarzyski z TEXOM Sokołem Sieniawa. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem "Stalówki" 3-1.

Początek spotkania to przewaga Stali Stalowa Wola, ale brakowało z jej strony konkretów. Z czasem jednak do głosu doszedł TEXOM Sokół Sieniawa, choć gospodarze także mieli swoje okazje. Konkretniejszy był jednak Sokół, który w 23. minucie objął prowadzenie, a bramkę zdobył Mikołaj Jeż. To widocznie podrażniło "Stalówkę", która ruszyła do odrabiania strat.

Podopieczni Łukasza Surmy częściej byli przy piłce i stworzyli sobie więcej okazji bramkowych. "Zielono-czarni" dopięli swego w 38. minucie, a gola zdobył Sławomir Duda. Kolejne trafienia w tym spotkaniu odnotowano w drugiej połowie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1, a dublet ustrzelił Jakub Kowalski, który pewnie wykorzystał obie "jedenastki".

Stal Stalowa Wola - TEXOM Sokół Sieniawa 3-1 (1-1)

0-1 Mikołaj Jeż (23)
1-1 Sławomir Duda (38)
2-1 Jakub Kowalski (69-rzut karny)
3-1 Jakub Kowalski (77-rzut karny)