2023-01-28 14:00:36

sparing: Stal II Rzeszów - Pogoń-Sokół Lubaczów 4-0

Kolejny mecz kontrolny mają za sobą piłkarze drugiej drużyny Stali Rzeszów. W dzisiejszym spotkaniu pokonali lidera jarosławskiej okręgówki aż 4-0.

Stal II Rzeszów wysoko pokonała MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów. Już po pierwszych 45-minutach gry 1-0 prowadzili podopieczni Sławomira Szeligi. W przerwie doszło do sporych zmian w drużynie gości i na boisku pojawiło się pięciu nowych zawodników.

Po zmianie stron nadal przeważali piłkarze z Rzeszowa, kontrolowali przebieg meczu i dołożyli kolejne trzy bramki. W 80. minucie czerwoną kartką ukarany został Paweł Hawrylak, który chwilę wcześniej zastąpił kontuzjowanego Sebastiana Fedana i zespół z Lubaczowa kończył to spotkanie w dziesiątkę. Mecz kontrolny ostatecznie zakończył się pokaźnym zwycięstwem Stali II Rzeszów 4-0.

Stal II Rzeszów - MKS HML Pogoń Sokół-Lubaczów 4-0 (1-0)