2022-10-22 12:57:00

Kolejne zwycięstwo JKS-u Jarosław! Tym razem z Legionem Pilzno

Piłkarze JKS-u Jarosław odnieśli kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Grzegorza Barana w sobotę pokonali Legion Pilzno.

Zespół JKS-u Jarosław aby nie stracić kontaktu z czołówką, musiał dziś wygrać, choć łatwo mu to nie przyszło. Legion Pilzno natomiast chciał wrócić na zwycięski szlak. Goście postawili bardzo trudne warunki ekipie "czarno-niebieskich" i kilkukrotnie zagościli na połowie rywala. Więcej sytuacji stworzyła sobie jednak ekipa z Jarosławia, jednak do przerwy było 0-0.

Konkrety przyszły po zmianie stron. Ekipa dowodzona przez Grzegorza Barana, prowadzenie objęła w 57. minucie, a piłkę w siatce umieścił Igor Maliarenko. Legion w kolenych minutach próbował doprowadzić do wyrównania, ale JKS dobrze prezentował się w defensywie. Jarosławianie w końcówce mocniej przycisnęli i w doliczonym czasie gry, podwyższyli na 2-0, a na listę strzelców wpisał się Jakub Chrupcała.

1-0 Igor Maliarenko (57)
2-0 Jakub Chrupcała (90)