2022-10-22 12:17:00

Izolator Boguchwała bez litości dla SPEC Stali Łańcut!

Izolator Boguchwała nie miał litości dla SPEC Stali Łańcut. Podopieczni Bartosza Zołotara wygrali 3-0.

Izolator Boguchwała lepiej rozpoczął mecz ze SPEC Stalą Łańcut. W 9. minucie strzał Lucjana Frydrycha zatrzymał się na poprzeczce bramki gospodarzy. W kolejnych minutach podopieczni Bartosza Zołotara dłużej utrzymywali się przy piłce. Sześć minut przed końcem pierwszej części gry Aleksander Gajdek wyprowadził gości na prowadzenie. Obrońca "Izolacji" zdobył gola po dośrodkowaniu Przemysława Nalepki z rzutu rożnego.

W 43. minucie Michał Worosz wykorzystał rzut karny. "Jedenastka" została podyktowana za zagranie ręką Oskara Cwynara. Tym samym na przerwę Izolator Boguchwała schodził przy prowadzeniu 2-0. Osiem minut po zmianie stron wynik meczu na 3-0 ustalił Mateusz Kasprzyk.

0-1 Aleksander Gajdek (39)
0-2 Michał Worosz (43-rzut karny)
0-3 Mateusz Kasprzyk (53)