2022-10-22 13:10:16

Polonia Przemyśl nie dała szans LKS-owi Skołoszów!

Co tu dużo pisać, piłkarze ze Skołoszowa nie istnieli w tym meczu. Beniaminek zasłużenie przegrał z Polonią Przemyśl na stadionie przy ul. Sanockiej, a trzy bramki straty to minimalny wymiar kary!

Sobota 22 października 2022 roku to dzień, w którym beniaminek zawitał do Przemyśla na mecz 13. kolejki 4 ligi podkarpackiej, aby zmierzyć się z piłkarzami Polonii. Gospodarze mieli tym meczem dużo do udowodnienia. Już od samego początku Polonia napierała, co przyniosło skutek w 19 minucie kiedy piłkę do bramki LKS-u Skołoszów wpakował Zanko Hryhorii.

Po stracie bramki, goście nie poprawili szyków obronnych, nie potrafiąc przykryć gospodarzy. W 26. minucie było 2-0, a strzelcem bramki był Emilio Da Costa Abreu. Dopiero w końcówce pierwszej połowy, do głosu doszli gospodarze, którzy przeprowadzili dwie akcje, zakończone strzałem. Oba uderzenia nie znalazły drogi do bramki.

Po zmianie stron, gospodarze dalej przeważali, co poskutkowało bramką na 3-0, a jej autorem był Zanko Hryhorii, który skompletował dublet. Prowadzenie mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale sytuacje sam na sam zmarnował Dominik Janas, natomiast Abreu trafił w poprzeczkę.

Co tu dużo pisać, piłkarze ze Skołoszowa nie istnieli w tym meczu. Beniaminek zasłużenie przegrał na stadionie przy ul. Sanockiej a trzy bramki straty to minimalny wymiar kary! Bardzo ważne trzy punkty zostały w Przemyślu!

1-0 Hryhorii Zanko (19)
2-0 Emilio Da Costa Abreu (26)
3-0 Hryhorii Zanko (77)

Polonia Przemyśl: Maciewicz Gracjan, Solarz Krystian, Błahuciak Hubert, Kuźniar Piotr, Walczyszewski Karol, Czuryk Robert, Sychevskyi Dmytrii, Kazek Krystian, Janas Kamil, Abreu Emilio Da Costa, Zanko Hryhorii

LKS Skołoszów: Buczkowski Damian, Franków Mateusz, Czop Filip, Broda Jacek, Kiełbowicz Damian, Pilawa Wojciech, Czerwiński Paweł, Modny Paweł, Grigalashvili Saba, Buczkowski Mateusz, Mariash Taras