2022-10-09 23:10:48

Futsal: Eurobus Przemyśl pokonał AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków

W zespole z Eurobusu drzemie straszny potencjał, nie ma takiego drugiego tak efektownie grającego zespołu w 1 lidze futsalu! Przemyski beniaminek zafundował kibicom zgromadzonym na hali przy ulicy Mickiewicza prawdziwy spektakl jak i drżenie o wynik!

Przemyski beniaminek w 1 ligi Futsalu aspiruje do bycia odkryciem sezonu. Jego mecze ogląda się z zapartym tchem, ciesząc się z bramek, oglądając zjawiskowe akcje a i czasem drży się o wynik. Tak właśnie było 9 października bieżącego roku podczas spotkania z AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków.

Od pierwszych minut gospodarze dyktowali swoje warunki gry, już w pierwszej minucie Mateusz Wanat strzelił bramkę! Druga bramka wpadła już w 4 minucie a minutę później Eurobusiacy cieszyli się z prowadzenia 3 - 0. Goście doszli do głosu w 13 minucie trafiając do siatki!  W pierwszej połowie kibice oglądali jeszcze dwie bramki, w 15 minucie Arkadiusz Gil zdobył bramkę dla gospodarzy, zaś Krakowianie odpowiedzieli w 17 minucie trafieniem Rafała Witaszyka. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4 - 2 dla gospodarzy.

W drugiej połowie szczęście uśmiechnęło się dla gości, gdyż w 24 minucie gospodarze wpakowali piłkę do swojej bramki, a minutę później Kuba Ptak strzelił na 4 - 4! Najbardziej emocjonujące były końcowe minuty meczu. W 3 minuty padły 3 bramki, które dały zwycięstwo beniaminkowi ligi. 3 punkty zostały w Przemyślu! Mecz zakończył się wynikiem 8 - 5 dla drużyny z Przemyśla.

Eurobus Przemyśl - AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków 8-5

Bramki:

Eurobus Przemyśl: Mateusz Wanat 2, Arkadiusz Gil 2, Damian Demski 2, Eryk Kiełbasa oraz Kamil Bała

AZS Uniwersytet Ekonomiczny Kraków: Kuba Ptak 2  Rafał Witaszyk 2