2022-10-02 13:55:00

Mirosław Hajdo po zwycięstwie nad Stalą Rzeszów: Punkty po wygranych derbach cieszą najbardziej

Apklan Resovia pokonała Stal Rzeszów 4-3 w 88. derbach Rzeszowa. Zobaczcie jak ten występ swojej drużyny skomentował Mirosław Hajdo.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować swoim zawodnikom i sztabowi za przygotowanie się do tego meczu. Chłopakom dziękuje za realizację oraz ogromne serce, które włożyli w to spotkanie. Był to dobry, owarty mecz, padło siedem bramek. Myślę, że kibice mieli co oglądać. Było dużo akcji i sytuacji niewykorzystanych z jednej i drugiej strony. To był fajny mecz derbowy. Zresztą przed tym meczem mówiłem, żeby nie spodziewać się murowania bramki przez Resovia. Do przerwy nasza gra była bardzo dobra, dominacja duża. Wiele sytuacji nie zamieniliśmy na bramki. W drugiej połowie wyszliśmy na boisko tak jakbyśmy go już wygrali. Dobrze, że zdołaliśmy odwrócić losy tego meczu. Gratuluję zawodnikim, cieszymy się bardzo. Punkty nam są bardzo potrzebne. Szczególnie punkty po wygranych derbach cieszą najbardziej. To da nam kopa, aby kolejne punkty zdobywać - powiedział Mirosław Hajdo na konferencji prasowej po wygranych 88. derbach Rzeszowa.

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, gra z meczu na mecz wygląda lepiej, może coś z tego jeszcze będzie. Terminarz nie jest łatwy, więcej takich ogórków jak stal nie ma, ale trzeba próbować zdobyć co się da w tym roku, aby móc stosunkowo spokojna pracować zimą. Bez zmian kadrowych się nie obejdzie, byle obecny dyrektor sportowy nie miał już więcej nic do powiedzenia i jeszcze wyjdziemy na swoje do końca sezonu. Panie Hajdo, DZIĘKUJEMY!

abraxas 2022-10-02 15:20:09

Widać zmianę w grze i w składzie , może jeszcze nie wszystko stracone.

HaTwu 2022-10-02 16:32:07

Jeszcze trzeba dodac, ze niedlugo waraca Komor, a na wiosne Bruno.

resmen 2022-10-02 18:45:10

Wygrane derby cieszą. Pierwsza połowa to nasza dominacja. Druga połowa pokazała , jak dużo jeszcze pracy przed nami. Bramki które nam strzeliła stal to przez nasze błędy. Wasiluk napędził akcję po której mało brakło a byłoby 3;2 dla zardzewiałych. Najważniejsze jednak że punktujemy.

~anonim 2022-10-02 21:47:50

trzyyyyyy czteeeeeery! sto lat sto lat

Resovia rządzi 2022-10-03 07:59:04

W debrach stal rozjechana!
W inauguracji siatkarze rozjechali warsawkę!
Pierwsze zwycięstwo w II lidze koszykarzy!
RESOVIA PANY!

CWKS Czerwona Latrania 1910 2022-10-03 09:49:55

na co wam stadion jak wy na najważniejszy mecz w sezonie przychodzicie w 704 osoby? po co wieszacie transparenty i się ośmieszacie?

JS 2022-10-03 10:03:00

Chłopie najważniejsze, że byliśmy. Póki jesteśmy Resovia nie zginie. Was natomiast niewiele więcej, reszta to kibice sukcesu i wiochy, które przyjeżdżają do Rzeszowa na mecz przy okazji wizyty w galerii.

ŚRD 1905 2022-10-03 10:11:54

Tomczyk przerzucie nie w$$$styd ci???

MODA NA SRAL 2022-10-03 14:36:47

KOWAL PRZERZUT

~anonim 2022-10-03 14:45:37

Dziw18ię się kibicom Stali że przychodzi ich 7000 żeby oglądnąć wp..ol od Resovii

~anonim 2022-10-03 14:46:27

Stal "Dron" Rzeszów

Statystyk 2022-10-03 15:02:21

Resovia i tak nie ma szans przed przerwą zimowa wygrzebać się ze strefy spadkowej do końca rundy 3 może 4 punkty co da 15 pkt i miejsce 17 przed zimą i do bezpiecznej pozycji stratę 5 max 7 pkt a na wiosnę kolejne mex 15 pkt co da około 30 pkt i pewny spadek, pozdrawiam :)

Statystyk 2022-10-03 15:06:47

Stal na ten moment 17 pkt do zimy 9 - 12 pkt co da 26 - 29pkt przed zimą miejsce 6 - 8 wiosna zawsze ciężej o pkt ale ponad 20 dojdzie co da 46 - 49 pkt miejsce 6-9 na koniec sezonu, chyba że będzie wzmocniona obrona wtedy miejsce 4 - 6 i baraże, pozdrawiam

~anonim 2022-10-03 16:21:08

Kibicowsko Stal poraz kolejny rozjechała pejsovie. Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie. 10 do jednego? Chyba się nie pomyliłem. Jesteście i bedzdzie. Ale tylko w internecie. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.

Waldus 2022-10-03 16:43:53

Panie i panowie opowiem wam bajeczkę jak stal Czekała na derby i się doczekała żeby dostać łomot tak w komentarzach między sobą gadali ze rozjadą sobie Resovie a jak i morał z tej bajeczki ta krowa która dużo ryczy daje mało mleka i to właśnie stal Żydowska pokazała jak to się mówi teraz biała mewa musi uznać wyższość Sovii i na kolana przed nimi!! Bo teraz kazdy to powie ze Resovia rządzi w Rzeszowie!!! Do zobaczenia w następnej rundzie na derbach i piłka boisko znów zweryfikuje i oczywiście żydowska stał będzie w klatce na własnym stadione siedzieć bo Resovia będzie gospodarzem i zobaczymy w tedy ilu Żydów będzie

~anonim 2022-10-03 16:55:42

Walduś wydarłeś już szaliczek z osRRanych majtasów? 10 do jednego pajacu. A będzie jeszcze gorzej. Dostać 1700 a wykorzystać 600. Buahahahahaha. Nawet Tarnobrzeg z Jarosławiem gardzą takimi ciotkami. Walduś, nie strasz Walduś. Bo się znowu osRRasz. W Rzeszowie bez zmiany Stal Rzeszów Pany.!!!!

~anonim 2022-10-03 17:01:41

Anonim a mogłeś i tak bardzo wpi..... ć. Namawiali cię STALOWCY cały mecz. Ale ty dalej na kiblu chyba przesiadujesz? No cóż. Hmmm. Żeby Ci tylko papieru nie zabrakło internetowy heRRosie.

Paweł hlor 2022-10-03 17:08:16

Takiej pety tym meczem żyjecie !!!

Sovia 2022-10-03 19:47:16

Samej Stalówki podobno koło 200 reszta Podkarpacia też dojechała także Stal nie podniecać się frekwencją bo połowa waszego młynu to przyjezdni